سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

شنبه 96/2/30
4:14 عصر
بهرام پروهان

با انتخاب صحیح جنس و نوع ، پنجره می توانید از اتلاف انرژی در ساختمان ها جلوگیری کنید ، اتلاف انرژی در پنجره های آلومینیومی با شیشه دو جداره مناسب بسیار کمتر از پنجره های آهنی است. پنجره دو جداره آلومینیومی همچنین از نظر سبکی و زیبایی و دوام نسبت به پنجره های دیگر برتری دارد .بدین منظور می توان پنجره های آلومینیومی را بهترین نوع پنجره نام برد. سیستم پنجره های آلومینیوم با برخورداری از تنوع زیاد در فرم، رنگ و گستردگی استفاده از یراق آلات و تنوع بازشو، نیازهای مورد استاندارد صنعت ساختمان را برآورده ساخته است که قیمت متفاوتی دارند.

پنجره دوجداره ماندگار

درب پنجره‌های آلومینیومی با تکیه بر چند اتصال رایج به خصوص یراق آلات پیچ و پرچی و همچنین پانچ با استفاده از لقمه‌های توپر آلومینیومی قدرت اتصال به نحوی فوق‌العاده بالاست. یراق‌آلات مستقیماً به فلز آلومینیوم متصل هستند. استفاده از شیشه دو جداره مناسب و نوارهای لاستیکی استاندارد دور شیشه باعث ایزوله شده محیط داخل از بیرون شده که محیط را عایق حرارتی و حتی صوتی از بیرون مینماید. البته عایق حرارتی بودن پنجره صددرصد نبوده و پروفیل پنجره میزان کمی انتقال حرارت انجام میدهد که البته برای مناطق خیلی گرم یا خیلی سرد توصیه به استفاده از پنجره‌های آلومینیومی با پروفیل ترمال بریک میشود.

رنگهای پودری الکترواستاتیک با تنوع فوق‌العاده بیش از 200 رنگ متنوع را در اختیار مصرف‌کنندگان پروفیل آلومینیوم می‌گذارد که در کوره سخت شده و ضد ضربه و ریختگی می گردند. علاوه بر آن تنوع و زیبایی یک سیستم پوشش و رنگ‌ آمیزی دیگر یعنی آنادایز تنها برای پروفیل آلومینیوم قابل انجام است. پروفیل‌های آلومینیوم با رنگ‌های چاپی و سخت‌شدن در کوره دوام و زیبایی دو چندانی دارند.

امروزه استفاده از فریم های آلومینیومی به علت شکل پذیری بالا و سبکی متداول شده است چرا که با افزوده شدن تعداد شیشه های موجود، لازم است به طریقی وزن ساختمان را کاهش دهیم و لذا در این مقوله آلومینیوم فلز مناسبی به نظر می رسد. همچنین استفاده از پرده کرکره های عایق در فصول سرد باعث محدودیت در تلفات انرژی بالاخص در هنگام شب خواهد شد. علاوه بر آن تنوع و زیبایی یک سیستم پوشش و رنگ آمیزی یعنی آنادایز تنها در آلومینیوم قابل استحصال است.

پنجره دوجداره با کیفیت

لازم به ذکر است که در انتخاب پروفیل مناسب برای درب و یا پنجره باید به کاربرد و محیط استفاده توجه شود. که در این خصوص کارشناسان با بررسی مشاوره لازم را ارایه میدهند.

به طور خلاصه تمام مزایای استفاده از پنجره آلومینیومی را به صورت زیر میتوان فهرست کرد:

1-عایق نسبی حرارتی

2-عایق رطوبتی

3-عایق صوتی

4-غیر قابل اشتغال

5-سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت

6-مقاوم در برابر آلودگی هوا و گرد و غبار

7-مقاوم در برابر فشار باد در عین سبکی

8-زیبایی فوق العاده، تنوع رنگ زیاد و دلخواه

9- سبکی فوق العاده

10-ایمن در مقابل سرقت و زلزله 

11-مقاوم در برابر تغییر رنگ و شکل به دلیل عوامل محیطی مانند تابش آفتاب، باران، زمان