سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره ضدسرقت سکوریت

چهارشنبه 96/2/20
3:47 عصر
بهرام پروهان

درب و پنجره های دوجداره upvc  به عنوان یکی از مهمترین نقاط ساختمان می باشند که می توانند محل دسترسی سارقان ودزدان به داخل ساختمان ، ویلا ، محل کار و یا مغازه شما باشند و نقش بسیار زیادی را در این زمینه ایفا میکند شما می توانید با استفاده از شیشه ضدسرقت سکوریت از دسترسی آنها جلوگیری کنید که البته قیمت پنجره ضدسرقت سکوریت نسبت به پنجره های معمولی دوجداره یو پی وی سی کمی گرانتر است.

درب و پنجره دوجداره ضدسرقت یو پی وی سی دارای چهار بخش اصلی و مهم می باشد که در بحث ضد سرقت بودن نقش اصلی را ایفا می کنند :

1- پروفیل درب و پنجره دوجداره upvc یو پی وی سی ضد سرقت

2- شیشه دوجداره ضد سرقت

3- یراق الات ضد سرقت

4- دستگیره ضد سرقت

 تعریف شیشه سکوریت :

در این حالت، شیشه را مجددا تا حدود 700 درجه سانتی‌گراد حرارت داده و بعد بطور ناگهانی و تحت شرایط خاص و کنترل شده‌ای سرد می‌شود. این عمل باعث افزایش مقاومت شیشه (حدود 3 الی 5 برابر) در مقابل ضربه و نیز شوکهای حرارتی می‌گردد. این شیشه‌ها در صورت شکستن ، به ذرات ریز و مکعب شکل تقسیم می‌شوند که آسیب رسان نیستند. از این نوع شیشه در ویترین فروشگاهها ، درهای شیشه‌ای و پنجره‌های جانبی اتومبیلها استفاده می‌گردد.

1– هریک از جداره های شیشه در شیشه ضدسرقت سکوریت می تواند معمولی ، سکوریت ، نیمه سکوریت ، پوشش دار ، لمینت و یا اسپندرال و با ضخامت های متفاوت باشد.

2 – سکوریت شیشه توسط یک پروفیل آلومینیومی حاوی مواد رطوبت گیر از همدیگر جدا می شوند. این مجموعه به وسیله دو نوع چسب مخصوص به یکدیگر متصل شده و آب بندی می شود.

3– چسب اولیه

4 – چسب ثانویه

شیشه دوجداره صنعتی

ویژگی های شیشه سکوریت:

به علت وجود لایه هوا یا گاز و با استفاده از شیشه Low-E و یا پوشش دار هر سه روش انتقال حرارت یعنی رسانش ، جابجائی و تابش در شیشه های سکوریت قابل کنترل است. بدین ترتیب میتوان میزان مصرف انرژی جهت سرد کردن یا گرم کردن فضای داخل را کاهش داد. در صورت استفاده از شیشه های ضدسرقت پوشش دار و یا لمینیت میزان ورود نور و اشعه UV کاملاً قابل کنترل است. میزان ایزولاسیون صوتی در شیشه های سکوریت به علت وجود گاز مناسب قابل کنترل است. برای کسب نتیجه بهتر میتوان از شیشه لمینیت در هر یک از جداره های شیشه استفاده نمود. در صورت استفاده از شیشه سکوریت و یا لمینیت دوجداره ها ، این شیشه مقاومت خوبی در برابر سرقت و زلزله از خود نشان میدهد.

علت وجود گاز بین دو لایه شیشه دمای سطح داخلی شیشه با دمای اتاق یکسان می ماند بنابراین شیشه در زمستان عرق نمیکند. مقاومت شیشه سکوریت در اثر حرارت افزایش یافته است از این رو شیشه سکوریت در برابر ضربه و بارهای مکانیکی و استرسهای حرارتی در مقایسه با شیشه معمولی با همان ضخامت و مشخصات 4 تا 5 برابر قوی تر است اما این مشخصه در شیشه نیمه سکوریت به 2 برابر کاهش می یابد. شیشه سکوریت در هنگام شکست به قطعات ریز و غیربرنده ای خرد میشود.

الگوی شکست شیشه نیمه سکوریت مانند شیشه معمولی است.

موارد کاربرد:

انواع پنجره

دربهای ورودی ثابت و متحرک

درب پاسیو

پارتیشن

ویترین و پیشخوان فروشگاهها

 

نرده های شیشه ای