سفارش تبلیغ
صبا ویژن

انواع رنگ بندی پروفیل پنجره دوجداره upvc در قزوین

چهارشنبه 98/6/6
2:20 عصر
بهرام پروهان

انواع رنگ بندی پروفیل پنجره دوجداره upvc در قزوین:شرکت پنجره ماندگار قصد دارد در این نوشته به موضوع انواع رنگ بندی پروفیل پنجره دوجداره upvc در قزوین برای شما عزیزان بپردازد چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید با کارشناسان ما تماس بگیرید شرکت پنجره ماندگار در کرج آماده خدمت رسانی به شمار مردم عزیز در سراسر ایران است برای سفارشات و مشاوره با کارشناس فروش ما با شماره 09127298086 تماس بگیرید شرکت پنجره ماندگار تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvc با بالا ترین کیفیت ، بهترین طراحی و بهترین ضمانت و پشتیبانی در کرج است.

پروفیل رنگی

انواع رنگ بندی پروفیل پنجره دوجداره upvc در قزوین:

پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی به علت رنگ ترکیبات مواد اولیه عموما بر پایه رنگ سفید ساخته میشوند، که این سفیدی و شفافیت نیز با دقت به فرمولاسیون و مواد خام به کار گرفته شده در هر شرکت متغییر بوده به صورتی که نسبت به تولیدات شرکتهای گوناگون فرق رنگ و شفافیت قابل رویت می باشد.

شرکتهای سازنده پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی علاوه بر ساخت پروفیل های یو پی وی سی سفید برای زیاد شدن تنوع محصولات خود و جواب دادن به سلیقه های مشتریان و حل کردن نیازهای معماران در طراحی نمای درون و بیرون آپارتمان اقدام به ساخت پروفیل با رنگ بندی گوناگون کرده اند.


انواع رنگ و لمینیت پنجره دوجداره یو پی وی سی

پروفیل پنجره دوجداره سفید با پوشش رنگ اکریلیک
پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی سفید با پوشش یک سمت لمینیت برای به کار گیری در نمای درون و بیرون ساختمان
پروفیل لمینیت پنجره دوجداره طرح چوب قهوه ای روشن و یا تیره با پوشش دو سمت لمینیت
به اضافه پروفیل های رنگی لمینیت شده ، امکان رنگ پروفیل با رنگ های مخصوص نیز هست،با این روش تنوع رنگ خیلی زیاد بوده و پوشش رنگ به طور کامل مستحکم و دارای 10 سال ضمانت نامه می باشد .

پنجره دوجداره رنگی

پنجره دوجداره یو پی وی سی رنگی

شما می توانید پروفیل های upvc را به هر رنگی که می خواهید با دقت به طراحی ساختمان خود آن را انتخاب کنید،پس از تولید پنجره به حالت سفید،پنجره و درب را به کارخانه رنگ ارسال نموده و با شماره رنگی که در رال رنگ انتخاب کرده اید آن را رنگ کرده و زمانی برای خشک شدن و استیبل شدن رنگ در کارخانه رنگ می ماند.

پس از مراحل مخصوص رنگ پنجره دوجداره کاملا روی پنجره و درب را با نایلون پوشانده شده تا در هنگام حمل صدمه ای به رنگ آن زده نشود و جهت انجام مراحل نصب درب و پنجره های یو پی وی سی به محل پروژه ارسال می شود.