سفارش تبلیغ
صبا ویژن

فروش پنجره استاندارد دو جداره در کرج

شنبه 98/1/31
1:26 عصر
بهرام پروهان

فروش پنجره استاندارد دو جداره در کرج : پنجره دوجداره پنجره ماندگار تولید کننده درب و پنجره upvc ، شیشه دوجداره و سه جداره می باشد. دستگاه های تولید پنجره یو پی وی سی این شرکت ELUMATEC آلمان( معروفترین و معتبرترین ماشین آلات تولید پنجره یو پی وی سی ) و دستگاه های تولید شیشه CMS ترکیه می باشد.
هدف شرکت پنجره پنجره ماندگار تولید و نصب پنجره دوجداره با کیفیت استاندارد ، تحویل به موقع ، قیمت مناسب و شرایط پرداخت آسان با ضمانت های واقعی است.
تمام سعی و تلاش شرکت بر این است محصول پنجره upvc ، کالای دور از دسترس و یا یک بار مصرفی نباشد و در عین حفظ کیفیت درجه 1 و ضمانت کالا قیمت پنجره یو پی وی سی برای اقشار مختلف جامعه مناسب باشد. زیرا معتقدیم پنجره دوجداره یو پی وی سی فقط یک کالای تجملاتی و لوکس نباشد ، بلکه همرا با زیبایی و شکیل بودن نقش مهمی در آرامش مشتریان و کاهش هزینه های مصرفی آنها دارد.

فروش پنجره دو جداره

 

فروش پنجره استاندارد دو جداره

 


قابلبیت تعویض پنجره آهنی یا آلومینیوم قدیمی با پنجره دوجداره upvc استاندارد

پنجره های آهنی یا آلومینیوم قدیمی  را می توان بدون تخریب در یک روز با پنجره های دوجداره  و سه جداره upvc تعویض نمود. پنجره های آهنی ممکن است دارای چارچوب کناره ای ( سپری) ، فرانسوی ، قوطی دو طرف زهوار ، مکزیکی و یا ترکیب اینها باشد. پنجره های قدیمی نیز ممکن است بدون چارچوب و یا دارای چارچوب آهن یا آلومینیوم باشد.

در تمام حالات فوق امکان بازسازی پنجره های آهنی یا آلومینیوم قدیمی با پنجره upvc امکان پذیر می باشد.

مراحل تعویض پنجره های یو پی وی سی : اندازه گیری اولیه و برآورد قیمت پنجره دو جداره ، اندازه ساخت پنجره upvc و اخذ تأیید از مشتری ، ساخت ، ارسال و نصب درب و پنجره یو پی وی سی و برشکاری پنجره های قدیمی بر عهده شرکت پنجره آفتاب می باشد و مشتری دغدغه آهنگری یا برشکاری پنجره ها را نخواهد داشت.

فروش پنجره دو جداره استاندارد

فروش پنجره استاندارد دو جداره

تعویض درب و پنجره های قدیمی با درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی تا میزان 100 درصد در مقابل آب باران و گرد و غبار ، 70 درصد در مقابل سر و صدا ، سرما و گرما عایق خواهد شد.

در واقع پنجره دوجداره یو پی وی سی به طور کامل مانع سر و صدا و سرما و گرما نخواهد بود اما حد قابل ملاحظه ای از آزاردهندگی این عوامل جلوگیری می کند. شرکت پنجره آفتاب برای انجام پروژه های تعویضی پنجره های قدیمی با پنجره های upvc از پروفیل مخصوص بازسازی شرکتهای ویستابست، وینتک و فربد استفاده می نماید.

با استفاده از پروفیل upvc مخصوص بازسازی بین 80 تا 100 درصد چارچوب پنجره های قدیمی پوشانده می شود. استفاده از پروفیل بازسازی علاوه بر مزیت زیبایی آب بندی و عایق بندی مناسب تری را موجب می شود.

این نوع از درب و پنجره ها دو جداره و سه جداره بسیار مناسب برای مکان هایی مانند ویلا ها که ویو مناسبی دارد و همچنین نیاز داریم دید  کاملی نسبت به بیرون داشته باشیم مناسب است.