سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج

سه شنبه 96/10/19
12:35 عصر
بهرام پروهان

قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج با توجه به نوع یراق‌آلات مورد استفاده متفاوت است چرا که پنجره دوجداره جدید فولکس واگنی دارای سه نوع یراق مکانیکی, نیمه اتوماتیک و فول اتوماتیک می باشد. پروفیل UPVC مورد استفاده در این مدل همانند دیگر مدل‌ها بوده اما یراق آلات پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج نسبت به نمونه‌های دیگر گران‌تر است. حالت بازشوی این مدل همانطور که از اسم آن برمی‌آید مانند درب‌های خودروی ون و بر روی ریل ست بوده و تا زاویه 45 درجه باز خواهد شد و هیچ‌گونه فضایی را در هنگام باز شدن اشغال نمی کند.

پنجره دوجداره فولکس واگنی

قابل به ذکر است در اجرای پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج می بایست کارشناسی کامل توسط شرکت تولید کننده صورت پذیرد تا بهترین نوع کاربری و اجرا طراحی شده و همچنین مشخص گردد در اجرا می بایست از کدام نوع یراق فولکس واگنی استفاده گردد تا بهترین کاربری حاصل گردد. پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج به دلیل نوع یراق آلات خاص خود، مصارف خاصی هم دارد. باز شدن سش (باز شو) تا زاویه 45 درجه، اشغال نشدن فضا در هنگام باز و بسته شدن و درارا بودن سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی از جمله مهم ترین خصوصیات پنجره های فولکس واگنی می باشد. یکی از مهمترین و گران قیمت ‌ترین انواع یراق ‌آلات موجود در بازار به نام سیستم فولکس واگنی است. اولین مسئله ‌ای که در خصوص این نوع خاص از یراق ‌آلات و دلیل استفاده از آنها باید مورد توجه قرار گیرد این است که، استفاده از یراق ‌آلات فولکس واگنی برای تسهیل در ساخت پنجره‌هایی که ابعاد عرض و ارتفاع بازشو آنها بزرگتر از حد معمول می باشد، مناسب است. یراق فولکس واگنی باید تحمل وزن حداقل 130 کیلوگرم را داشته باشد و همچنین تک تک اجزاء تشکیل دهنده یراق فولکس واگنی باید توان حفظ کارایی در حداکثر طول و عرض استاندارد را دارا باشد. یراق‌آلات فولکس واگنی از قطعات متعددی تشکیل شده است که گاهی در مواردی در میان برخی تولیدکنندگان لزوم استفاده از کلیه قطعات موجود در هر ست با هدف کاهش بهای تمام شده مورد غفلت قرار می‌گیرد. شرکت درب و پنجره دو سه جداره ماندگار در تولید و اجرای قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج https://karaj-upvc.com/  خود از معتبرترین یراق آلات از جمله ROTO و GU آلمان استفاده می کند که هرکدام از معتبرترین تولید کنندگان اینگونه یراق آلات هستند. همچنین این شرکت قادر به مشاوره به مشتریان گرامی جهت تولید و قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج می باشد.

مزایای پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج عبارت است از:

الف-باز شدن (سش)باز شو تا زاویه 45 درجه

ب-هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود

ج-دارای سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی

پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی

آب بندی و هوابندی کامل و قوی پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج:

در ساخت پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج از همان نوع پروفیل لولایی یو پی وی سی استفاده می شود که البته می تواند پروفیل سری 60 یا 70 و یا از پروفیل درب استفاده شود که قاعدتا این قضیه نیاز به کارشناسی و بررسی محل و اندازه و ابعاد قبل از ساخت را دارد. در نتیجه به علت وجود لاستیکهای آب بندی میان دو پروفیل یو پی وی سی و مکانیزمهایی که اتصال و فشار آنها را بر یکدیگر بیشتر می کنند به صورت کامل آبند و هوابند می شود.

قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج

این نوع پنجره‌ها زیبایی و عایق بندی به مرتب بهتری نسبت به مدل کشویی داشته و در سه طرح ساده، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک از سوی گروه صنعتی ماندگار ارائه خواهند شد. پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج از لحاظ عایق بودن در برابر صدا و گرد و غبار و نیز اتلاف انرژی فوق العاده بوده و همچنین پروفیل upvc مورد استفاده در این پنجره ها از نوع معمولی میباشد، اما یراق آلات مورد استفاده ی آن نسبت به انواع دیگر درب و پنجره ها گران تر است. در پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج سیستم بازشو پنجره به صورت ریلی و مانند ماشین های فولکس واگن می باشد. پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج https://karaj-upvc.com/ به دلیل یراق آلات خاص خودمصارف خاصی دارد و سیستم بازشوی این پنجره به صورت ریلی و مانند ماشین های فولکس واگن می باشد. مجموعه طراحی اجزاء یک ست از این نوع یراق، به گونه‌ای است که باید کلیه این قطعات در اجرای یک بازشو مورد استفاده قرار گیرند، طوری که دور تا دور پروفیل بازشو با اسپانیولت تجهیز گردیده و از این طریق درز بندی کامل صورت گیرد. در میان قطعات موجود در مجموعه یراق‌آلات پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج https://karaj-upvc.com/ ، بازویی و چرخ‌ها اجزایی هستند که طراحی آنها مهمترین نقش را در دوام و روانی مکانیزم بازشو بعهده دارند. 

در بحث تعمیرات و یا رگلاژ درب و پنجره دوجداره فولکس واگنی جدید در کرج مواردی وجود دارد که باعث تفاوت عمده آنها با رگلاژ درب و پنجره های دو و سه جداره یو پی وی سی شده است که در این بخش نکاتی را به صورت خلاصه بیان می کنیم. همان طور که در بخش مقایسه درب و پنجره های آلومینیومی و درب پنجره های یو پی وی سی مفصل و بطور کامل صحبت کردیم ، پنجره از جنس آلومینیوم دارای مزایای بی نظیری است که باعث رشد استفاده از آن در ساختمان ها شده است ، اما همانند درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی پس از مدتی استفاده دچار ایرادهایی می شوند که نیاز به رگلاژ و تعمیر توسط یک فرد متخصص پیدا می کنند.