سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج

شنبه 96/10/9
2:41 عصر
بهرام پروهان

طراحی شبکه تزیینی دکوراتیو براساس درخواست و سلیقه مشتریان گرامی صورت می پذیرد. شیشه دوجداره جورجین بار با اسامی فرفورژه طلایی، گل 4 پر نقره ای، گل لی لی و لوزی به فروش می رسند. قیمت پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج با توجه به مدل و رنگ متغیر است. با استفاده از پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج می توانید زیبایی خاصی به شیشه های پنجره دوجداره خود دهید. 

شیشه های دکوراتیو و جورجین بار

پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج از انواع شیشه های تزیینی می باشد که در نمای ساختمان و معماری داخلی مورد استفاده قرار می گیرد و بر روی تمامی درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی و آلومینیومی قابل جایگذاری می باشد. این نوع شیشه دوجداره از شبکه هایی تزیینی با ساختار پروفیل یو پی وی سی و یا پروفیل های کوچک آلومینیومی تشکیل گردیده است.  این پروفیل‌ها با قرار گرفتن در بین دو جداره شیشه از کثیفی و خاک گرفتگی مصون می‌مانند و در عین حال تمیز کردن شیشه را همچنان آسان حفظ می‌کنند. با توجه به اینکه قرار گرفتن دکوراتیو در بین دو جداره شیشه باعث کاهش تبادل حرارت در درزها می‌شود این نوع شیشه اتلاف انرژی کمتری دارد. پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج در ساختار انواع پنجره، درب‌های ورودی، کابینت‌های آشپزخانه و خصوصا درفضاهای تلفیقی معماری سنتی و باستانی با نمای دکوراتیو استفاده می‌شود. شبکه های تزیینی برای بکارگیری در بین شیشه های پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج https://karaj-upvc.com/ قابلیت ارائه طرح ها و مدل هایجذاب مورد نظر ارشیتکت را داشته است و علاوه بر ان دلیل انکه در فاطله مابین دوجداره شیشه قرار میگیرد, در  طول عمر شیشه تمیز و زیبا باقی می ماند. درواقع شیشه های مزین به شبکه های تزیینی با دارا بودن سطح بدون مانع در مقایسه با شیشه هایی که با چسباندن مقاطع بر ان و یا شبکه سازی با پروفیل وادار به سهولت قابل نظافت بوده و محلی برای جمع شدن گرد وغبار در گوشه و یا سطح پروفیل تزیینی وجود ندارد طرح های دکوراتیو در بیش از 90 مدل و در رنگ های سفید، طلایی، طرح چوب روشن و تیره قابل ارائه است که هر یک دارای قیمت پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج است. درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی با شیشه‌های جورجین بار که به عنوان پنجره دوجداره دکوراتیو جدید نیز شناخته می‌شوند، به مجموعه‌ای از پروفیل‌های باریک آلومینیومی گفته می‌شود که با قرار گرفتن در بین دو جداره شیشه پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج در مدل‌ها و طرح‌های گوناگون خصوصا در رنگ‌های طلایی و سفید در ترکیب انواع طرح‌های هندسی، زیبایی منحصر به فردی به شیشه‌های دو جداره می‌دهند.

پنجره دوجداره upvc

مواردی که نشان دهنده یک پروفیل با کیفیت می باشند:

• وزن پروفیل

• بدون لاستیک تولید شدن آن

• کیفیت سطح پروفیل صاف و براق

• دارا بودن گواهینامه مختلف اعم از استاندارد ها و تاییده ها رال آلمان ، بیمه نامه ها و …

• اکسترودر های تولید پروفیل از شرکت های معتبر اروپایی

• متنوع بودن پروفیل های تولید شده از لحاظ مقطعی و یا تنوع رنگ بندی و لمینیت

قیمت پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج

استفاده از شیشه در نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی در دهه های اخیر بسیار مورد توجه طراحان و معماران قرارگرفته است. زیبائی ، سبکی ، تنوع ، نصب آسان و امکان ایجاد طرح های خاص و بدیع، تقاضا برای استفاده از شیشه پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج را افزایش چشمگیر داده است. با توجه به خلا تولید و تامین این نوع شیشه در داخل کشور تلاش در زمینه واردات و فرآوری شیشه های دکوراتیو را آغاز نموده و این خانواده از محصولات خود را تحت نام تجاری V-Art عرضه می نماید. شیشه V-Art مجموعه متنوعی از شیشه های تزئینی است که در انواع طرحها و رنگها با روش های مختلفی تولید می شوند. از این نوع شیشه پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج به نوع ، طرح و رنگ آنها در قسمتهای مختلف ساختمان می توان استفاده نمود. 

پنجره یو پی وی سی

یکی از مزیت های بسیار جالبی که قیمت پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج https://karaj-upvc.com/ دارند این است که می توان طرح مورد دلخواه را در بین شیشه های دو جدار قرار داد بدون اینکه نگران آن باشیم که شیشه دکوراتیو داخل آن کثیف و گرد و غبار بگیرد. بنا بر این می توان طرح و نقش مورد نظر و دلخواه را به شرکت و کارخانه ی تولید آن سفارش داد تا آن را ما بین شیشه های دو جداره قرار دهند. این کار باعث شده است تا معماران ایده های بهتر و بیشتری را به وجود بیاورند و در اختیار مصرف کنندگان این گونه محصولات قرار دهند. شرکت پنجره ماندگار در کرج همواره کیفیت شیشه های پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج https://karaj-upvc.com/ استفاده شده در محصولات خود را تضمین می نماید. جورجین بار داخل شیشه پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج https://karaj-upvc.com/ از قیمت بالاتری نسبت به حالت اول برخوردار است ولی در کنار آن با زیبایی خود متناسب با طراحی نما و دکوراسیون داخلی می باشد. برای تولید این نوع شیشه پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج، ابتدا طرح مورد نظر باتوجه به ابعاد شیشه را مشخص کرده سپس با استفاده از پروفیل های خاص و بست های مخصوص جورجین بار طرح شبکه تزیینی را اجرا می کنیم. در مرحله بعد شبکه تزیینی را در چهارچوب اسپیسر شیشه دوجداره دکوراتیو قرارداده و آنرا فیکس میکنیم.در ادامه روند تولید شیشه دوجداره انجام می پذیرد. از جمله مزایای این روش، تنوع در رنگ و سطح مقاطع پروفیل مصرفی جورجین بار، طرح های متنوع قابل اجرا، عدم نیاز به نظافت و طول عمر بالا را می توان بیان نمود. بهترین شیشه پنجره دوجداره دکوراتیو جدید در کرج https://karaj-upvc.com/، با توجه به نوع کاربری، کمترین عبور اشعه ماورا بنفش، بیشترین عبور نور مرئی و کمترین عبوراشعه مادون قرمز را باید دارا باشد.