سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج

شنبه 96/9/25
10:31 صبح
بهرام پروهان

پنجره دوجداره آلومینیومی جدید ترمال بریک جایگزین پنجره های آلومینیومی قدیمی می باشند که با توجه به تغییراتی که در آنها ایجاد شده است تمامی ایرادات پنجره های قدیمی را برطرف کرده است. قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج با توجه به ایمن بودن در مقابل سرقت, زلزله و مقاوم در برابر تغییر رنگ و شکل مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

یو پی وی سی رنگی

پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج به علت دارا بودن مشخصه خاص و بارز در زمینه رفع معایب انواع پنجره های دوجداره یو پی وی سی کرج و تجمیع مزایای آن ها در یک محصول دارای جایگاه خاصی در بین محصولات مرتبط می باشد. قسمت بیرونی این محصول از جنس آلومینیوم و قسمت داخلی آن از جنس یو پی وی سی می باشد که باعث می شود عایق بسیار مناسبی باشد. پنجره های آلومینیومی معمولی در مقابل عناصر جوی مقاوم هستند ولی از آنجایی که آلومینیوم هادی خوبی میباشد، باعث تلف شدن انرژی میشوند. برای حل این مسئله پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج به نام ترمال بریک به دنیا عرضه شده است که در این پنجره ها وجود لایه پلاستیکی بین دو فریم داخلی و خارجی در مقابل انتقال حرارت شکست بوجود می آورد. کلمه Thermal Break یعنی شکست حرارتی از همانجا ریشه میگیرد. پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج عایق حرارتی دارند یعنی از دو فریم داخلی و خارجی تشکیل شده اند که توسط یک عایق پلاستیکی از هم جدا می شوند. در گذشته پنجره های آلومینیومی حرارت را بین داخل و خارج خانه منتقل میکردند، ولی پنجره دوجداره آلومینیومی جدید ترمال بریک به واسطه ترکیب پلی آمید و آلومینیوم در تولید آنها این مشکل رفع شده است .برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج شرکت پنجره ماندگار کرج https://karaj-upvc.com/ می توانید تماس گرفته و درباره سفارش محصول خود راهنمایی شوید.

پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج که ترمال بریک نام دارد چیست؟

پنجره دوجداره آلومینیومی جدید ترمال بریک آخرین دستاورد صنعت آلومینیوم سازی می باشد در این پنجره تعبیه یک عایق epdm باعث شده است که ارتباط پروفیل آلومینیومی از سطح بیرونی با داخل قطع شود . این روش این امکان را به ما می دهد که رنگ داخل محل استفاده با رنگ پروفیل سطح بیرونی متفاوت باشد .قابلیت پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج  این محصول عایق بتدی 100 درصد فضای درونی ساختمان است .ترمال بریک تمامی قابلیت های پنجره های لولایی و دو جهت باز شو و فیکس شرکت پنجره ماندگار در کرج https://karaj-upvc.com/  را دارا میباشد.با توجه به مطالعات صورت گرفته با توجه به مزایای بالا، پنجره دوجداره آلومینیومی جدید ترمال بریک به علت قیمت بالا و پنجره یو پی وی سی به علت عدم شناخت به خصوص در مناطق گرمسیر با مشکلات ترویج فرهنگ مواجه می باشد.

پنجره دوجداره المینیومی ترمال بریک

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج و تنوع رنگی مختلف  :

کلیه رنگ های پودری رئال رنگ

رنگ های آنادایز (قهوه ای، برنز، …)

دکورال (طرح چوب)

درب و پنجره آلومینیومی لولایی ترمال بریک آخرین دستاورد در صنعت آلومینیوم سازی است که ایرادات درب و پنجره های آلومینیومی قدیمی را کاملا رفع نموده است. سیستم درب و پنجره آلومینیومی لولایی ترمال بریک به دلیل داشتن لاستیک پلی آمید مابین جدار داخلی و خارجی پروفیل که توسط ماشین آلات پانچ میگردد امکان نفوذ گرما، سرما و لرزش را به صفر رسانده و امکان  دو رنگ بودن نمای داخلی و خارجی در ساختمان ها را نیز میسر می نماید. شرکت درب و پنجره دو جداره ماندگار در شهر البرز – کرج در تولیدات پنجره آلومینیومی ترمال بریک از پروفیل SARAY و LORENZO  با استفاده از بهترین یراق آلات آلمانی برند روتو ROTO استفاده می نماید. جهت اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید با شماره 09127298086تماس حاصل فرمایید و یا به سایت  https://karaj-upvc.com/ مراجعه فرمایید.

مزایای استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومی جدید در کرج 

امکان صرفه جویی در انرژی با سیستم های ترمال بریک در پنجره دوجداره

امکان تنوع در انتخاب رنگ در انواع کدهای رال و آنادایز با امکان تولید پروفیل

های دورنگ در سیستم های ترمال بریک