سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک

دوشنبه 96/9/13
3:0 عصر
بهرام پروهان

درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک را معمولا در ابعاد کوچک و برای سرویس های بهداشتی و حمام که تنها ورود نور و تهویه هوا اهمیت دارد استفاده می کنند. شما می توانید برای دریافت پیش فاکتور و گرفتن قیمت درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک در هر سایز و ابعادی با ما تماس بگیرید. درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک (Tilt) به صورت یک جهت بازشو می‌باشد و همچنین قابلیت تغییر جهت بازشو از بالا به بیرون و پایین به بیرون با توجه به سلیقه و نوع سفارش مشتری را دارد.

اندازه گیری تخصصی پنجره دوجداره یو پی وی سی

در نوع بازشو علاوه بر قابلیت بازشو لولایی، امکان باز کردن پنجره از بالا نیز وجود دارد .این نوع بازشو ، ضمن بارندگی خطر ورود باران بداخل اتاق نیز وجود ندارد. وجود پرده نیز مزاحمتی برای بازشدن لت پنجره بوجود نمی آورد. سیستم بازشو درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک در کرج https://karaj-upvc.com/ می باشد که حول محور زیرین خود باز میشود. بازشدن درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک در کرج تا زاویه 45 درجه میباشد. موارد استفاده آن بیشتر در سرویس های بهداشتی و راه پله ها می باشد. در واقع یو پی وی سی به دلیل اینکه هادی حرارت نیست ماده ای مناسب برای کاهش مصرف انرژی به شمار می رود. در برابر آلودگی صوتی نیز محصولات تولید شده از یو پی وی سی عایق های بسیار مناسبی هستند. قیمت درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک در کرج از ایمنی بالایی برخوردارند. زیرا مکانیزم قفل و یراق آنها بسیار کارآمد است؛ تخریب قفل و شکستن قاب یو پی وی سی برای ورود به ساختمان کار چندان آسانی نیست.

ویژگی‌های درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک در کرج

1– قابلیت نصب دو نوع یراق آلات

2– قابل استفاده در سرویس‌های بهداشتی، حمام، راه پله‌ها و نورگیر‌های قابل دسترسی

3– تعویض و نصب سریع یراق آلات نوع فینگرپول در صورت آسیب دیدگی درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک

photo_2016-05-29_19-13-00

قیمت درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک

درب و پنجره های “یو پی وی سی” نسبت به انواع چوبی، آلومینیومی و آهنی عایق های به مراتب بهتری هستند. در ساخت درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک ، به طور معمول از شیشه دوجداره استفاده می شود که امکان رد و بدل شدن گرما یا سرما از محیط داخلی خانه به خارج و یا بالعکس را تقریباً غیر ممکن می سازد. این خاصیت عایق بودن برای به وجود آوردن محیطی لذت بخش و همچنین پایین آوردن مصرف انرژی بسیار مناسب است. در واقع درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک به دلیل اینکه هادی حرارت نیست ماده ای مناسب برای کاهش مصرف انرژی به شمار می رود. در برابر آلودگی صوتی نیز محصولات تولید شده از یو پی وی سی عایق های بسیار مناسبی هستند. همچنین این محصولات از ایمنی بالایی برخوردارند. زیرا مکانیزم قفل و یراق آنها بسیار کارآمد است؛ تخریب قفل و شکستن قاب یو پی وی سی برای ورود به ساختمان کار چندان آسانی نیست.

عایق بندی درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک در کرج https://karaj-upvc.com/

در واقع مهمترین عامل پدید آمدن نسل جدید پنجره ها و به طور کلی بسیاری از مصالح ساختمانی در عصر حاضر، قابلیت آنها در عایق بندی فضاهاست و می توان اینطور بیان کرد که در طیف وسیعی از مصالح ساختمانی مورد استفاده در سقف، کف، دیوار و دبه خصوص درب و پنجره های یو پی وی سی دوجداره، تاثیر هر یک در میزان عایق بندی فضا، ملاک ارزش گذاری و تعیین سطح کیفی آنها است. میزان عایق بندی درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک در کرج تابعی از عوامل مختلف مانند شیشه، پروفیل درب و پنجره دوجداره کلنگی وین تک در کرج https://karaj-upvc.com/ ، یراق آلات، نصب، فرایند تولید و مونتاژ، ماشین آلات مورد استفاده در خط تولید و میزان دقت آنها، پروفیل های گالوانیزه به کار رفته در درون پنجره و میزان مهارت پرسنل شاغل در بخش تولید است که در صورت قرارگیری این عوامل به نحوی درست و مناسب در کنار یکدیگر، محصول به وجود آمده از کیفیتی مطلوب و کارکردی مقبول برخوردار خواهد بود.