سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت بهترین پنجره دوجداره تک حالته در کرج

شنبه 96/9/4
12:3 عصر
بهرام پروهان

مهمترین عوامل در تعیین قیمت بهترین پنجره دوجداره تک حالته در کرج نوع دستگیره ها ،یراق آلات ، طرح و مدل پنجره upvc تک حالته می باشند. پنجره دوجداره تک حالته به لحاظ داشتن تنها یک بازشو ساده ترین نوع درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی از نظر بازشو لنگه ای می باشد که به دلیل قیمت مناسب مورد توجه قرار گرفته است. 

 پنجره دوجداره


پنجره دوجداره تک حالته بر روی یک محور به صورت افقی باز و بسته می شود. از مزایای آن می توان به قیمت آن از لحاظ ارزان تر بودن آن نسبت به بقیه بازشوها اشاره کرد، ویژگی آن بازشو از راست به چپ و بالعکس با پایین ترین زمان و قیمت و نیز اجرا در محل و تعویض آسان لوله ها و لوازم جانبی آن اشاره کرد.مشتریان گرامی می‌تواند نسبت به محیط مورد نظر و همچنین طرح و کاربری مورد علاقه نسبت به انتخاب هر یک از مدل‌های پنجره دوجداره اقدام نماید.گروه صنعتی ماندگار به عنوان تولید کننده بهترین پنجره دوجداره تک حالته در استان البرز_کرج، طیف بسیار گسترده‌ای از طرح‌ها و رنگ های پنجره دو جداره UPVC را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. https://karaj-upvc.com/

در مدل بهترین پنجره دوجداره تک حالته که به آن یک جهت بازشو نیز گفته می‌شود، حرکت بازشوی پنجره بر روی یک محور و به صورت افقی می‌باشد. از ویژگی‌های قیمت بهترین پنجره دوجداره تک حالته در کرج https://karaj-upvc.com/می‌‌توان به صرفه بودن قیمت در مقایسه با دیگر مدل‌های بازشو، قابلیت جابجایی جهت بازشو (از چپ به راست و یا بلعکس) و همچنین قابلیت تغییر سیستم از مدل تک‌ حالته به دو حالته اشاره داشت. پنجره دوجداره تک حالته از پرکاربردترین اجزای پنجره‌های دو جداره می‌باشد و به دلیل ثابت بودن دارای بالاترین عایق بندی صوتی، حرارتی، برودتی و گرد و غبار می‌باشد. نکته قابل توجه اینکه در پنجره UPVC ثابت به دلیل عدم استفاده از یراق آلات استفاده نشده، قیمت نهایی آن ارزان‌تر از باقی مدل‌ها خواهد بود.

پنجره دوجداره ساختمان

ویژگی‌ها و مزایای قیمت بهترین پنجره دوجداره تک حالته در کرج:
1– هر دو لنگه قابلیت باز شدن را دارا می‌باشد
2– می‌توان یک لنگه را ثابت و فقط از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده نمود
3– با نصب این نوع پنجره شما دید بیشتری نسبت به فضای بیرون خود خواهید داشت و از مناظر بیرون و اطراف خود نهایت لذت را خواهید برد.
4– این نوع از پنجره را می‌توان بیشتر در نماهای بیرونی آپارتمان‌ها، ویلاها و ساختمان‌های اداری و…(برای استفاده بیشتر از فضاها، دسترسی راحتتر به فضاهای دیگر، جابجایی راحت تر وسایل و اثاثیه داخل ساختمان) به کار برد.
مهمترین مباحث در قیمت بهترین پنجره دوجداره تک حالته در کرج https://karaj-upvc.com/ عبارتند از:
_ شناخت یراق آلات مناسب برای بهترین پنجره دوجداره تک حالته
_ شناخت از پروفیل مصرفی در ساخت بهترین پنجره دوجداره تک حالته
_ بررسی و تحقیق در رابطه با کارخانه تولید کننده
_ اطلاع از ماشین آلات تولید کننده درب و پنجره دوجداره تک حالته
_ استفاده از تیم نصب کارآزموده
_ بررسی قیمت بهترین پنجره دوجداره تک حالته در کرج محصول در مقایسه با سایر کارخانه های تولید کننده.

پنجره دوجداره مدل دوحالته دو جهت بازشو

قیمت بهترین پنجره دوجداره تک حالته سرویسی در کرج https://karaj-upvc.com/
از امتیاز های قابل توجه این نوع پنجره تهویه هوا داخلی با کمترین سطح اشغال در محیط می باشد.این مدل پنجره دقیقا شبیه پنجره دو جداره تک حالته می باشد اما به کمک استفاده از یراق آلات خاص و دستگیره گردان دو حالته امکان بازشو ساده و بازشو از بالا را در زاویه ای محدود ممکن می سازد.
مکانیزم سیستم پنجره دوجداره تک حالته
مکانیزم سیستم بازشوی این نوع پنجره ها به صورت چرخش یک جهت بازشو و یا تک جالته حول محور کناری از روبرو و افقی است.
مزیت های سیستم یراق تک حالته:
– به صرفه بودن قیمت در مقایسه با انواع دیگر یراق آلات https://karaj-upvc.com/
– قابلیت تعویض آسان لولاها و یراق در صورت آسیب دیدگی و یا سرویس مجدد
– قابلیت جابجایی و تعویض جهت بازشو (از چپ به راست و یا برعکس) با صرف کمترین زمان و هزینه در محل نصب پنجره ها
– قابلیت تغییر سیستم از تک حالته (Turn) به دو حالته (Tilt and Turn) بدون وارد شدن هر گونه صدمه و آسیب به ظاهر پنجره ها