سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج

چهارشنبه 96/9/1
3:11 عصر
بهرام پروهان

پنجره فولکس واگنی از جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج می باشد . سیستم این پنجره در جهت بازشوهای بزرگ و لنگه های سنگین بسیار مناسب است یکی از ویژگی های جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج پنجره فولکس واگنی, عدم تغییر رنگ در برابر نور خورشید می باشد. قیمت جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج بدلیل کیفیت و مزایای فراوان آن بیشتر می باشد.

پنجره دوجداره فولکس واگنی

اگر نور روز به عنوان عامل بسیار مهمی به شمار آید که باید به داخل اتاق اضافه شود ، جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج نیز به عنوان وسایل ضروری در نظر گرفته خواهند شد . پنجره ها از دریچه های آسان و ساده برای نور روز ، به یک شکل و سبک خاص و نیم دایره های قوسی رومانسک تا پنجره های باروک که به وسیله تزئینات بسیاری پوشیده شده توسعه یافته اند . در کشور های اروپایی که در شمال آلپ قرار گرفته اند ، پنجره ها به فرم هایی با شکل و شمایل قدرتمندی طراحی و ساخته می شوند . بر خلاف آن ، در مناطقی که در نواحی مدیترانه ای هستند ، زندگی روزمره به معنی گذراندن روز در فضای داخلی می باشد . https://karaj-upvc.com/ بنابراین ، مردم به نور روز وابسته هستند زیرا نور مصنوعی گران بوده و نورپردازی خوب یک اتاق در مدت ساعات تاریکی ، دور از دسترس جمعیت محلی می باشد . در دنیای مدرن امروز که بشر همراه با تکنولوژی زندگی خود را پیش می برد و به سمت زندگی بهتر با امکانات بیشتر حرکت می کند، وجود محیطی زیبا برای زندگی و اسایش همواره احساس شده است.امروزه کمتر کسی را می توان یافت که معماری محیط برایش اهمیتی ندارد و ساده از کنارش عبور می کند،در سال های گذشته با به وجود امدن ابزارهای جدید برای طراحی منازل و محل کار بازار گسترده ای در این زمینه ایجاد شده است اما نقش جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج نیز بسیار موثر است که می خواهیم در این مقاله اشاره ی کوتاهی به تاثیر جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج در معماری و زیبایی داخلی داشته باشیم.

در کشور ما در سال های گذشته درب و پنجره های دوجداره در انواع مختلف تولید و در بازار عرضه شده اند برای مثال پنجره های همچون یو پی وی سی و الومینیوم و نماهای فریم لس و کرتن وال و همچنین در دهه 90 جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج از ترکیب چوب و آلومینیوم و همچنین یوپی وی سی و آلومینیوم معرفی شدند که بازار اینده را خواهند ساخت،همچینین با ورود پنجره های دوجداره هوشمند تا چند سال اینده همه چیز برای استفاده بهینه از پنجره های دوجداره یوپی وی سی و آلومینیوم محیا خواهد شد.

مراحل نصب و قیمت جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج 

بهترین زمان جهت نصب جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج در ساختمان های نوساز هنگامی است که عمده عملیات ساختمانی به پایان رسیده و ساختمان در حال رنگ آمیزی است. در طول مراحل نصب عملیات زیر باید انجام پذیرد: 

1- تراز کردن جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج در سه محور X,Y,Z

2-تقسیم کردن فاصله بادخور پنجره از هر 4 طرف

3-پیچ کردن پنجره ها به جداره ها و فریم انتظار

4-عایق کردن و درزگیری پنجره ها با فوم و سیلیکون

5-نصب شیشه و رگلاژ کردن پنجره ها به نحوی که پنجره ها به راحتی باز وبسته شوند

6-نصب دستگیره ها و کاور ها و پوشش های مربوط به لولا و…..

جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج غیر از کارایی و قابلیت در حفظ انرژی و تهویه هوای مطبوع ، جلوه ساختمان هستند. نمای زیبا برای یک ساختمان تا حد زیادی به مدل پنجره ها بستگی دارد. یکی از جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می دهد ، انواع پنجره های چندضلعی و قوس دار است. پنجره های نیم دایره ، دایره ، کمانی و … انواع دیگر در جای خود زیبایی منحصر به فردی به نما می دهد. https://karaj-upvc.com/

استفاده از جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج و با اشکال خاص بسته به طراحی و معماری ساختمان دارد. در بسیاری از ساختمان ها برخی از پنجره های نما اشکال خاص دارند که جلوه ای خیره کننده به نما می دهد. اشکال گوناگونی را می توان با پروفیل یو پی وی سی ساخت که با مشاوره و محاسبه کارایی و مقاومت پنجره می توان آنها را تولید کرد.

معماران و طراحان ساختمان با سلایق خاص همیشه به دنبال یافتن و اجرای پروژه های منحصر بفرد و خاص هستند. شاید یکی از دلایلی که بعنوان نقاط ضعف پنجره های دوجداره یو پی وی سی نسبت به انواع پنجره آهنی و فلزی مطرح است، همین عدم انعطاف پذیری پروسه تولید پنجره های یو پی وی سی با نظر طراحان تصور شود.

اما در سالهای اخیر و جهت ترمیم چنین تصوری شرکت های تولید کننده جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج و همچنین شرکت های تولید کننده پروفیل یو پی وی سی با همکاری یکدیگر اقدام به ابداع روشها و ماشین آلات خاصی شده اند تا بتوانند این تنوع محصولات را افزایش دهند. بعنوان مثال امروزه تولید پروفیل یو پی وی سی در سایز های مختلف ممکن شده است. همچنین ماشین آلات خاصی جهت ایجاد خم بر روی لنگه های درب و پنجره چند ضلعی و کلاف ساخته شده اند. 

پروفیل های یو پی وی سی

 

انعطاف پذیری در طراحی جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج با اشکال خاص فقط به اشکال هندسی مربع و مستطیل ختم نمی شود. پروفیل های یو پی وی سی با توجه به معماری های خاص و ارائه نقشه، از خم پذیری خوبی جهت ساخت انواع کتیبه آرک برخوردار هستند. پنجره های چند ضلعی و با اشکال خاص پس از خم دار شدن به قسمت های دیگر جوش خورده و مستحکم می شوند.

پروفیل upvc مورد استفاده درپنجره فولکس واگنی مانند سایر پنجره ها بوده اما یراق آلات آن نسبت به نمونه های دیگر گرانتر میباشد. حالت بازشوی این نوع همانند دربهای ون میباشد.پنجره فلوکس واگنی یا Tilt Sliding یکی از جدیدترین مدل‌های پیشرفته پنجره‌های دو جداره یو پی وی سی می‌باشد که در دو جهت حول محور زیرین و ریلی به تولید می‌رسد. یراق آلات آن نسبت به نمونه‌های دیگر گران‌تر است.

مزایا و قیمت جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج پنجره فولکس واگنی عبارت است از:

1- باز شدن پنجره دو جداره فولکس واگنی تا زاویه 45 درجه

2- هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود

مزایا و قیمت جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج 

1-امنیت بالا در جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج 

پروفیلهای جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج دارای گالوانیزه می باشند که همین امر موجب استحکام بخشیدن به پنجره ها در مقابل تغییرحالت و سبب ثبات یراق آلات نبز می باشد.

جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج با توجه به وجود قفل کننده های متعدد که در اطراف باز شو قراردارد ، علاوه بر عایق سازی مناسب و جذب شدن دو قسمت ثابت و بازشو پنجره ، موجب افزایش ایمنی و امنیت نیز می گردد. https://karaj-upvc.com/

2- عایق صوت جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج

جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج ه دلیل استفاده از PVC و طراحی داخلی (سطح مقطع) عایق صوت می باشد.

3- تنوع رنگ در جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج 

با توجه به تکنولوژی خاص در رنگ آمیزی می توان رنگهای متنوعی را در پنجره های upvc سفارش داد.

4- جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج عایق در برابرنفوذ آب و گرد و غبار

جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج ، با استفاده از دو یا سه نوار آبندی در قسمت شیشه و بازشو و همچنین طراحی ویژه مقطع پروفیل upvc از نفوذ باد ، آب و گرد و غبار به داخل پنجره ها جلوگیری می کند .

پروفیل و قیمت جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج 

از لحاظ کیفی و همچنین از لحاظ قیمت، مهترین نقش در ساخت جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج را پروفیل ایفا میکند. هر چقدر یک پروفیل با کیفیت و مرغوب باشد مشکلات آتی جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج هم در با گذشت زمان کمتر می شود. پروفیلهای نامرغوبی که از چین و بعضا از کشور ترکیه وارد می شود متاسفانه قیمت کمتری در بازار دارند و از لحاظ ظاهری یکسان می باشند اما در آینده مشکلات از قبیل تغییر رنگ (زرد یا قهوه ای) پروفیل یو پی وی سی، شکستگی پروفیل و یا حتی تغییر شکل و افتادگی جدیدترین مدل پنجره دوجداره در کرج از حالت عادی برای مصرف کنندگان ایجاد می کند.