سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت انواع پروفیل پنجره دوجداره وین تک

چهارشنبه 96/8/17
9:0 صبح
بهرام پروهان

قیمت انواع پروفیل پنجره دوجداره وین تک با توجه به اینکه برای کدام نوع پنجره دوجداره استفاده می شود متفاوت است بعنوان مثال برای پنجره دوجداره کشویی از پروفیل سری W260 استفاده می شود که بدلیل یراق آلات خاصی که در آن مورد استفاده قرار می گیرد گرانتر از مابقی پنجره های دوجداره است https://karaj-upvc.com/ .

پروفیل یو پی وی سی

شرکت وین تک در کرج جزوء تولید کنندگان مطرح پروفیل های یو پی وی سی برای ساخت درب و پنجره دوجداره در سطح کشور می باشد. این شرکت برای ساخت انواع پروفیل های پنجره دوجداره از پلیمرها و مواد اولیه استاندارد استفاده می نماید,  درب و پنجره دوجداره وین تک از پروفیل های متفاوتی ساخته شده اند. یکی از مهمترین محدودیت ها ی این پنجره ها به ابعاد آنها مربوط میشود. این طور نیست که بتوانیم پنجره ها را به هر اندازه ای که خواستیم بسازیم، مگر آنکه محدودیت ها، قابلیت ها و روش های اجرایی آن را بشناسیم. ضمن این که برای ساخت پنجره در ابعاد مختلف باید عواملی را در نظر گرفت و محاسباتی را انجام داد. در واقع این پروفیل گالوانیزه است که مهم ترین نقش را در خصوص سایز پنجره بازی می کند. موسسه استاندارد و تحقیقات ایران تنها نهادی در کشور است که استانداردهای ملی ایران را تعیین میکند و بر همین اساس این موسسه استانداردی برای ارزیابی کیفیت پروفیل های با مقاومت ضربه ای بالا که در ساخت درب و پنجره دو جداره upvc کرج به کار میرود در اختیار دارد که به عنوان مبحث 6840 شناخته می شود و پروفیل یو پی وی سی وین تک توانسته است این استاندارد را کسب نماید. در آزمون استاندارد پروفیل یو پی وی سی وین تک عوامل متعددی از جمله وزن پروفیل, ابعاد پروفیل upvc, ظاهر پروفیل, شرایط آب و هوایی منطقه, آزمون حرارتی پروفیل و مواد اولیه مورد آزمایش قرار می گیرند. باید توجه کرد که شکل ظاهری پروفیل یو پی وی سی وین تک در هنگام آزمون استاندارد و همچنین در هنگام استفاده از پروفیل در ساخت درب و پنجره دو جداره کرج  یو پی وی سی در کرج https://karaj-upvc.com/ بسیار مهم است که باید دارای رنگ ثابت و یکنواخت بوده و سطح آن از هر گونه ترک و جسم خارجی و حفره به دور باشد. اما اگر در هنگام تولید زد گی کوچکی روی پروفیل ایجاد شود اگر روی ظاهر و عملکردش در ساخت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی تاثیر نداشت قابل چشم پوشی است.

پنجره یو پی وی سی

قیمت انواع پروفیل پنجره دوجداره وین تک کرج

پروفیل درب و پنجره دوجداره وین تک سری W700

پروفیل درب و پنجره دوجداره وین تک سری W640

پروفیل درب و پنجره دوجداره وین تک سری W260

پروفیل درب و پنجره دوجداره وین تک سری PP624

مشخصات فنی و قیمت انواع پروفیل پنجره دوجداره وین تک کرج

– عرض 70 میلیمتر و 5 اتاقک جهت عایق بندی مناسب در سری W700

– عرض 60 میلیمتر و 4 اتاقک جهت عایق بندی بهینه و مناسب در سری W640

– عرض 107 میلیمتر برای سری W260 تک ریل و اتاقک های تقویت کننده پروفیل

– عرض 85 میلیمتر برای سری W260 جفت ریل و اتاقک های تقویت کننده پروفیل

– عرض 60 میلیمتر و 4 اتاقک جهت عایق بندی بیشتر درسری PP624

– ضخامت دیواره های خارجی استاندارد

(ISIRI: 12291/A , EN 12608,DIN EN 12608,BS EN 12608, RAL GZ 716/1)

دارای لاستیک های درزبندی استاندارد

کانال مخصوص و تعبیه شده جهت تخلیه آب باران

امکان نصب زهوارهای شیشه برای ضخامت های4 و 20 و 24 و 32 میلیمتر

عدم زنگ زدگی و پوسیدگی

امکان سفارش پنجره دوجداره وین تک در رنگ های مختلف بصورت پوشش لمینیت

پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی

مقایسه قیمت انواع پروفیل پنجره دوجداره وین تک در حالت های مختلف https://karaj-upvc.com/

 قیمت انواع پروفیل پنجره دوجداره وین تک : پروفیل W640 < پروفیل W700 < پروفیل کشویی W260

 زوار وین تک: بدلیل اختلاف ناچیز در قیمت، یکسان در نظر گرفته می شود.

 شیشه دوجداره: یکسان می باشد.

 یراق آلات مورد استفاده در درب و پنجره دوجداره در کرج https://karaj-upvc.com/  یکسان می باشد.

حتما باید از گالوانیزه شناسنامه دار استفاده کنید. شناسنامه یک گالوانیزه به ما خواهد گفت که پنجره چقدر نیرو را تحمل خواهد کرد، چقدر فشار باد را می تواند تحمل کند، چقدر وزن شیشه را میتواند تحمل کند. در واقع فشارهای وارده بر پنجره شامل فشارهای مرده و زنده می شوند. نیروهای مرده عبارتند از وزن خود پنجره، شیشه و یراق آلات. نیروهای زنده عموما نیروهایی هستند که شاید همیشه حضور نداشته باشند، ولی نیروی بسیاری را بر پنجره وارد می کنند، مانند فشار باد. حتی در مکان هایی که پنجره در آنها نصب می شود، می تواند نیروهای زنده مختلفی را در خود داشته باشد که باید حتما مورد محاسبه قرار گیرد. مثلا باید احتمال برخورد انسان را با پنجره ها نیز در نظر گرفت و آن ها را در محاسبات وارد کرد. تفاوت در قیمت درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی وین تک بدلیل افزایش وزن پروفیل می باشد بدین منظور که هر چه پروفیل سنگین تر باشد قیمت به نسبت آن افزایش پیدا می کند. گروه صنعتی شرکت پنجره ماندگار در کرج https://karaj-upvc.com/ آمادگی خود را جهت فروش درب و پنجره دوجداره وین تک اعلام می نماید.