سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره یو پی وی سی در کرج

چهارشنبه 96/8/10
3:21 عصر
بهرام پروهان

برای محاسبه قیمت پنجره یو پی وی سی در کرج در هر متر مربع عوامل مختلفی دخالت دارند که از مهمترین آن ها نوع پروفیل مصرفی پنجره یو پی وی سی در کرج, طول و عرض پنجره یو پی وی سی, تعداد بازشوها و جنس یراق آلات کاربردی را می توان نام برد. مهم ترین عامل در قیمت هر متر مربع پنجره یو پی وی سی ,جنس پروفیل مصرفی در پنجره دوجداره می باشد زیرا بیشترین قسمت از یک پنجره دوجداره را شامل می شود. https://karaj-upvc.com/

پنجره یو پی وی سی

 

مزایای بسیاری در استفاده از درب و پنجره یو پی وی سی در کرج وجود دارد که یکی از مهم ترین آنها که امروزه مورد توجه بسیاری از خریدارن پنجره یو پی وی سی در کرج قرار گرفته است مسئله‌ی صرفه جویی در مصرف انرژی می‌باشد که چه در سطح ملی برای دولتها و برای استفاده هر شهروند جهت کاهش هزینه های انرژی مورد استقبال قرار گرفته است…اما این تنها مزیت درب و پنجره یو پی وی سی در کرج نیست بلکه سهولت در نگهداری از این درب و پنجره ها و امنیت بالا و دوام زیبایی منحصر به فرد آنها نیز بسیار خوب میباشند. البته در صورتی که توسط افراد و شرکت های معتبر و متخصص انجام گیرد..قبل از خرید پنجره یو پی وی سی در کرج باید آن را خوب بشناسیم تا بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم، به همین منظور باید به نوع پروفیل پنجره دو جداره، یراق آلات درب و پنجره ها، شیشه دو جداره و نحوه تولید درب و پنجره دو جداره توجه زیادی کرد. از معیارهای انتخاب بهترین پنجره یو پی وی سی در کرج از نگاه خریدار می توان عایق بودن در برابر آب باران، گرد و غبار، صوت، حرارت و عدم نیاز به رنگ آمیزی را نام برد.باید توجه داشته باشید که پروفیل های پنجره یو پی وی سی در کرج دارای گواهی نامه های بین المللی و استانداردهای معتبر مختلفی می باشند که مهم ترین آنها عبارتند از chemson،SKZ و استاندارد رال آلمان که مربوط به ضخامت دیواره های داخلی و خارجی کانالهای پروفیل است. https://karaj-upvc.com/ ازموارد قابل توجه دیگر در انتخاب پروفیل پنجره دو جداره یو پی وی سی می توان سازگاری آنها با شرایط آب و هوایی ایران را نام برد. پروفیل ها باید حتما مخصوص شرایط آب و هوایی همان منطقه ساخته شوند چرا که با توجه به سردسیر یا گرمسیر بودن مناطق درصد مواد افزودنی به pvc تغییر می کند. نوع پی وی سی مصرفی در پنجره های دو جداره نیز بسیار مهم است، پروفیلهایی که از pvc ساخت کشور آلمان استفاده می نمایند از مرغوبیت و کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

پروفیل های یو پی وی سی که یکی از اجزای تشکیل دهنده پنجره یو پی وی سی در کرج می باشند از پی وی سی و افزونه های دیگر که مناسب است برای ساخت درب و پنجره های دوجداره تشکیل شده اند. این فورمولیشن خاص کیلد اصلی ساخت پنجره یو پی وی سی است. این فورمولیشن با توجه به شرایط آب و هوایی تغییر میکند. به همین دلیل است که مخلوط  3?5 نیاز است برای فرمول ضد اشعه UV و قطر دیواره ها 8 قسمت تیتانیوم دی اکسید باشد.اصلی ترین ماده مورد نیاز جهت تولید پروفیل یو پی وی سی , (PolyVinil Choloride ) یا PVC با K-Value حدود 65می باشد. پی وی سی یا پلی وینیل کلراید یکی از قدیمی‌ترین و پر مصرف ‌ترین انواع پلیمرها در جهان است که از پلیمریزاسیون مونومر وینیل کلراید (VCM) بدست می‌آید و تقریبا 85% از ترکیب پروفیلهای UPVC را تشکیل می دهد.

قیمت پنجره یو پی وی سی در کرج

پی وی سی ترکیبی از مشتقات نفت خام و گاز کلر می باشد که طی فرآیند پلیمریزاسیون تولید می شود. در فرآیند پلیمریزاسیون پیوند دوگانه بین کربن- کربن شکسته می‌شود و از اتصال مونومرهای وینیل کلراید به یکدیگر پلیمر پی وی سی تشکیل می‌گردد.این ماده در دو نوع امولسیون و سوسپانسون تولید می گردد که نوع سوسپانسیون، به دو گروه سخت و نرم تقسیم می شود. نوع سخت دارای K- Value یا شاخص وزن ملکولی 67 – 65 و نوع نرم آن بین 71 – 68 است . https://karaj-upvc.com/

پنجره دوجداره یو پی وی سی

 

راه کارهای که پنجره یو پی وی سی در کرج ,در دکوراسیون بهتر و هماهنگی بیشتری داشته باشد:

1- برای اینکه پنجره یو پی وی سی در کرج جلوه بهتری داشته باشند می توان از توری های فلزی طرح دار فرفورژه استفاده کرد که مانع دید از بیرون به داخل شود و در عین حال موجب زیبایی هم خواهد شد.

2- یکی از ایده ها و فکر های جالب برای پنجره های خانه این است که از پنجره های کرکره ای و تاشو در دکوراسیون داخلی منزل بهره گرفت. پنجره هایی که همچون آکاردئون باز و بسته می شوند و در عین حال بر روی خود کرکره نیز دارند و بسیار فضای منزل یا محل کار را مدرن خواهند کرد.

3- روش دیگر این است که کرکره هایی هم اندازه و ابعاد شیشه پنجره هستند استفاده می کنیم که دید از بیرون نداشته باشد ولی در عین حال زیبایی پنجره پا بر جاست.

4- طرح دیگری که می توان برای پنجره یو پی وی سی در کرج انتخاب کرد این است که از شیشه های مات و طرح دار و حتی رنگی آن استفاده نمود و اگر دکوراسیون شما سنتی است می توان از شیشه های رنگی بسیار تند و عمیق با بهره گیری از سبکها و رنگهای مدرن استفاده کرد تا به خوبی پنجره منزل تان را زیبا کند. اگر که از پنجره های یو پی وی سی و یا الومینیومی استفاده می کنیم چه بهتر که آنها رنگی و طوری انتخاب کنیم که به رنگ دکوراسیون منزل مان بیاید. مثلا اگر در دکوراسیون چوب کار شده، از پنجره طرح چوب استفاده کنیم تا زیبایی و جلوه ویژه ای به فضا بدهد.

یراق آلات و قیمت پنجره یو پی وی سی در کرج

یراق آلات در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند، برای مثال در پنجره های دوحالته و هچنین در نوع فولکس واگنی از یراق آلات پیچیده با کارایی خاص استفاده شده است که برای نصب , تعویض , تعمیر و یا رگلاژ نیاز به تخصص دارد.

پنجره یو پی وی سی در کرج و آلمینیومی مزایای بسیار فراوانی دارند اما به شرطی که به بهترین حالت مونتاژ شوند و متریالی که برای ساخت آنها استفاده می شوند استانداردهای لازم را را داشته باشند و توسط نصاب ماهر نصب شوند، به درستی استفاده و نگه داری گردند و در صورت بروز مشکل با سرویس کار و تعمیرکار شرکت مربوطه تماس گرفته شود.

عوامل زیادی برای ماندگاری درب و پنجره یو پی وی سی در کرج و آالومینیوم وجود دارد که یکی از این موارد یراق آلات می باشند که در حال حاضر در برندهای مختلف آلمانی , ترک و ایرانی در بازار به عنوان بهترین با کارایی بالا شناخته می شوند، اما طریقه متصل کردن بر روی پروفیل و استفاده از آن نقش بیشتری برای ماندگاری ایفا می کنند.البته لازم به ذکر است که در صورت بروز هر مشکلی برای یراق آلات، امکان تعمیر و تعویض آن وجود دارد و جای هیچ نگرانی نیست و بعد از تعمیرات و یا تعویض کارایی درب و پنجره های دوجداره باز میگردد.پیشرفت تکنولوژی از قبیل قفل و یراق آلات درب و پنجره یو پی وی سی در کرج و آلمینیوم  آنها را از لحاظ امنیت در تراز بالایی قرار داده است. https://karaj-upvc.com/ طرح های زیبا و ایمن این یراق آلات به طوری است که درب و پنجره یو پی وی سی در کرج را از چهار جهت قفل کرده و امنیتی فوق العاده به آن می دهد و براحتی فقط با یک چرخش یک دستگیره پنجره یا درب بوسیله قفل هایی به شکل قارچی به قابهایشان محکم گردندکه سبب ایمنی بالای درب و پنجره یو پی وی سی در کرج می گردد.

قیمت پنجره یو پی وی سی در کرج با پنجره سه جداره متفاوت است, پنجره سه جداره دارای کیفیت بالاتری بوده و اجزاء و متریالی که در آن مورد استفاده قرار گرفته بیشتر بوده و به همین دلیل تفاوت قیمت پنجره سه جداره و پنجره دو جداره میتواند بین 15 تا 20 درصد باشد .

در صورتی که نیاز به محاسبه قیمت پنجره یو پی وی سی در کرج برای منزل و یا محل کارخود دارید میتوانید با شماره های مندرج در سایت با ما در تماس باشید تا کارشناسان اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه قیمت پنجره یو پی وی سی در کرج را برای شما ارائه دهند . لازم به ذکر است که شرکت پنجره ماندگار در کرج علاوه بر خدمات درب وپنجره دوجداره یو پی وی سی خدمات دیگری از قبیل انواع توری و شیشه دو جداره را نیز با مناسب ترین قیمت ارائه می دهد.