سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره آکاردئونی

شنبه 96/7/15
4:57 عصر
بهرام پروهان

از مدل های پرطرفدار پنجره دو جداره مدل آکاردئونی است که بسیار مناسب برای ساختمان هایی می باشد که در حالت باز شدن فضای مناسبی برای حرکت درب و پنجره یو پی وی سی در فضای اتاق موجود نمیباشد و موانعی در سر راه باز شدن وجود دارد. با توجه به نوع کاربری که دارد قیمت پنجره دوجداره آکاردئونی مناسب می باشد.

یکی از مدل های پنجره دوجداره upvc، پنجره دوجداره آکاردئونی (Fold & Slide) است که در هنگام استفاده بسیار جلب نظر کرده و کارکرد آن بسیار برای خریداران جالب می باشد. مدل آکاردئونی از واژه آکاردئون گرفته شده است که سازندگان درب و پنجره upvc نیز با توجه به شباهت سبک باز شدن درب و پنجره دوجداره آکاردئونی ، نام این ساز را بر روی این مدل از در و پنجره قرار داده اند. البته توجه داشته باشیم از پنجره دوجداره آکاردئونی فقط می توان در نمای شیشه ای بالاتر از سه متر بهره برد، و معمولا سازندگان پروفیل های upvc این نوع از درب و پنجره های دو جداره را پایین تر از سفارش 3 متر قبول نمی نمایند. پنجره دوجداره آکاردئونی در کرج https://karaj-upvc.com/ همانند پنجره دوجداره فولکس واگن (Tilt & Slide) از نوع پنجره های دوجداره با یراق خاص محسوب می شود که در مقالات گذشته به تشریح و چگونگی کارکرد پنجره فولکس واگن پرداختیم و حال قصد داریم در این مقاله شما را با پنجره دوجداره با یراق آکاردئونی در سیستهمای upvc آشنا کنیم. در مقام قضاوت می بایست گفت پنجره دوجداره آکاردئونی در کرج نسبت به پنجره فولکس واگنی  دارای پیچیدگی های خاص بیشتری می باشد، چه در هنگام تولید و چه در هنگام نصب و اجرا و همچنین نوع کاربری و فواید این دو نوع پنجره دوجداره در ساختار با هم کاملا متفاوت است. پنجره دوجداره آکاردئونی عموما در مکانهایی با عرض بسیار زیاد استفاده می شوند که می تواند در اجرا بسیار بیشتر از پنجره فولکس واگنی باشد و جالب ترین مسئله در زمان وجود این پنجره این است که در هنگام نیاز شما می توانید کل پنجره و قسمتهای میانی ( اعم از پروفیل بازشو و یراق آلات و شیشه دوجداره ) را به سمت کناره ها هدایت کنید و این در حالی است که در مقابل دید شما فضای پشت پنجره به طور کامل قابل رویت می باشد و هیچ قسمتی از پنجره در دید شما نخواهد بود. پنجره دوجداره آکاردئونی می تواند در خانه های ویلایی بسیار مفید باشد و جاذبه خاصی را به محل اجرای خود بدهد. همچنین این نوع پنجره می تواند در فصل زمستان فضای داخلی را کاملا ایزوله کند و در فصول دیگر در صورت باز کردن بازشو ها فضایی با دید کامل را در محل ایجاد کند.

پنجره 3جداره در کرج

قیمت پنجره دوجداره آکاردئونی

با توجه به تنوع در معماری و سلایق در ایجاد دکوراسیون می تواند ارتفاع و عرض محل استقرار این گونه پنجره دوجداره متفاوت باشد که در نتیجه نوع تقسیم بندی و قطعات استفاده شده در پنجره با توجه به استانداردها متغییر می شود. بسیار حائز اهمیت است که در صورت درخواست برای اجرا و استفاده از پنجره دوجداره آکاردئونی در کرج https://karaj-upvc.com/ از مشاوره کامل تولید کننده و نظرات کارشناسی آنها استفاده کنید تا بهترین نوع طراحی چه از نظر کاربردی و چه از نظر زیبایی و ایمنی برای شما صورت پذیرد. همچنین استفاده از نوع یراق مصرفی و پروفیل یو پی وی سی پنجره دوجداره و نحوه تولید صحیح و اجرای آن بسیار حائز اهمیت است و در صورت رعایت نشدن هر کدام از آنها می تواند عدم رضایتمندی شما را در آینده به وجود آورد. همچنین این شرکت در تولید پنجره دوجداره آکاردئونی خود از معتبرترین یراق آلات روز دنیا از جمله یراق روتو (ROTO) آلمان استفاده می کند.

خصوصیات پنجره دوجداره آکاردئونی در کرج https://karaj-upvc.com/ :

• عایق صوتی تا 70% با استفاده از شیشه های دوجداره در پنجره دوجداره آکاردئونی

• منطبق با هرگونه یراق آلات و آکسسوار

• 15 سال بیمه نامه در برابر تغییرات رنگ ، تغییر شکل ، تغییر فرم و ترک خوردگی 

 

• وزن سبک و نصب سریع و آسان پنجره دوجداره آکاردئونی

• دارای گواهینامه ISO 9001 – ISO 14001 – ISO 18001

 هزینه ساخت قیمت پنجره دوجداره آکاردئونی

قیمت پنجره دوجداره آکاردئونی بر اساس نوع ماشین آلات پنجره های دوجداره و مهارت نفرات بخش تولید و مونتاژ متفاوت می باشد. در هنگام خرید درب وپنجره دوجداره سعی کنید از تولید کنندگانی استفاده نمایید که رزومه خوبی داشته باشد و حتماً از پروژه های نصب شده توسط آن شرکت دیدن فرمایید و یا از مشتریان آنها اطلاعات لازم را کسب نمایید، این مهمترین کار جهت انتخاب بهترین تولیدکننده برای خرید قیمت پنجره دوجداره آکاردئونی می باشد.

قیمت پنجره دوجداره آکاردئونی با توجه به ظاهری جذاب و رنگ ها و یا فویل های لمینت شده میتواند بر اساس سلایق شما و طرح های شما تغییر کنند. برای مشاوره و یا تعیین قیمت درب و پنجره ها به صورت رایگان با شرکت پنجره ماندگار در تهران و کرج https://karaj-upvc.com/ در تماس باشید.