سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت درب و پنجره دوجداره آلوپلاست

یکشنبه 95/8/16
10:38 صبح
بهرام پروهان

نوع و جنس پروفیل مصرفی در ساخت درب ها و پنجره های یو پی وی سی دوجداره در قیمت نهایی درب و پنجره دوجداره آن بسیار موثر است. پروفیل آلوپلاست یکی از مرغوب ترین پروفیل های مصرفی در ساخت درب ها و پنجره های یو پی وی سی دوجداره است.در این مقاله به معرفی این پروفیل می پردازیم.

معرفی پروفیل آلوپلاست

پنجره های یو پی وی سی به دلیل خصوصیاتی که دارند، بزرگترین سهم بازار را در کشورهای اروپایی دارا هستند. به همین دلیل شناخته شده ترین پنجره می باشند.

بدون توجه به نوع آب و هوا و منطقه جغرافیایی، پنجره های یو پی وی سی بهترین انتخاب برای ذخیره کردن انرژی هستند. اگر این یو پی وی سی ها به همراه شیشه های چند جداره جدید استفاده شوند، بالاترین درجه ایزوله بودن به دست می آید و این مساله موجب صرفه جویی در مصرف انرژی، پول و حفظ محیط زیست می شود.


هزینه های اولیه برای پنجره های یو پی وی سی پایین تر از قیمت پنجره های چوبی و آلومینیومی مناسب و با کیفیت بالا می باشد.

یو پی وی سی برای نوع بشر کاملا بی ضرر است.

پنجره های یو پی وی سی آلوپلاست، محصولاتی کاملا سازگار با محیط زیست هستند، از این رو آن ها قابل بازیافت و استفاده مجدد می باشند.

درب ها و پنجره های یو پی وی سی راندمان کاربردی بالایی را برای سال ها عرضه می کنند. دوام و پایداری این محصولات بسیار بالا است و نیازی نیست جهت نگهداری از آن ها به رنگ زدن و یا تعمیرات به خصوصی دست بزنید.

یو پی وی سی اثر کاتالیزور را ندارد.

پنجره های یو پی وی سی حافظ طبیعت هستند، به خصوص جنگل های استوایی.

یو پی وی سی در مقابل موریانه مقاوم است و هرگز پوسیده نمی شود، زنگ نمی زند و دچار خوردگی نمی گردد.

به دلیل خصوصیات پنجره های یو پی وی سی، آن ها بهترین عایق در برابر گرما و سرما هستند.

پنجره های یو پی وی سی عایق صوتی بسیار مناسبی هستند، به خصوص در مناطق شهری در حال رشد.

شرکت پنجره ماندگار با بهره گیری از پروفیل یو پی وی سی آلوپلاست سعی بر این دارد تا درب ها و پنجره های یو پی وی سی با بالاترین کیفیت را به مشتری عرضه نماید.