سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت درب و پنجره دوجداره سایبانی

چهارشنبه 96/7/12
4:5 عصر
بهرام پروهان

شرکت پنجره ماندگار با توجه به نیاز مصرف کنندگان اقدام به تولید و عرضه درب و پنجره دو جداره در انواع مدل های قابل اجرا در ساختمان نموده است. قیمت درب و پنجره دوجداره سایبانی با توجه به نوع کاربری مفیدی که برای مکان های کوچک دارد بسیار مناسب می باشد. این پنجره ها در یک جهت قابلیت باز شدن دارد و به خاطر مدل باز شدن این نوع پنجره که از پایین به بالا انجام می شود، به پنجره دو جداره سایبانی معروف شده است.

پنجره دوجداره بیرون بازشو

این پنجره ها در یک جهت قابلیت باز شدن دارد؛ و به خاطر مدل باز شدن این نوع پنجره دو جداره که از پایین به بالا انجام  می شود، به درب و پنجره دوجداره سایبانی معروف شده است. معمولا از درب و پنجره دوجداره سایبانی در حمام ها و سرویس های بهداشتی استفاده فراوانی می شود. همچنین در بخش های بالایی یک نمای شیشه ای که ترکیبی از پنجره های مختلف می باشد، درب و پنجره دوجداره سایبانی استفاده می شود. می توان حرکت و باز شدن درب و پنجره دوجداره سایبانی در کرج https://karaj-upvc.com/ را به صورت دلخواه تغییر داد؛ از بالا به پایین و یا از پایین به بالا. حتی می توان درب و پنجره دوجداره سایبانی مدلی سفارش را داد که یا به داخل باز شود و یا به خارج پس با توجه به نیاز خود در انتخاب نوع باز شدن پنجره هم دقت نمایید. نکته دیگری که در سفارش قیمت درب و پنجره دوجداره سایبانی در کرج https://karaj-upvc.com/  باید دقت نمایید این است که از انتخاب های سایز های بزرگ برای این مدل پرهیز نمایید. زیرا معمولا با گذشت زمان باز و بسته شدن آن سخت تر می شود. ولی در سایز های کوچکتر می توان درب و پنجره دوجداره سایبانی را به راحتی باز بسته نمود.

پنجره سه جداره

قیمت درب و پنجره دوجداره سایبانی بیرون بازشو در کرج https://karaj-upvc.com/

از درب و پنجره دوجداره سایبانی بیرون بازشو برای منازلی که سقف های شیروانی دارند در ابعاد بزرگتر ساخته و تولید می شوند. زیبایی و جلوگیری از اشغال فضا و نوع جالب بازشو این نوع پنجره ها دلایل اصلی استفاده از این پنجره ها می باشد. ترکیب استفاده این نوع از پنجره های یو پی وی سی با پنجره های ثابت نوع مرسوم آن می باشد که معمولا در سرویس ها و حمام مورد استفاده قرار می گیرند. پنجره دو جداره و سه جداره یو پی وی سی بهترین انتخاب برای هر ساختمان در کرج است زیرا مانع ورود بسیاری از آلاینده های صوتی و تنفسی نیز می باشد. نسل جدید پنجره دوجداره ، عایق گرما و سرما هستند و در برابر پوسیدگی، زنگ زدگی و همچنین در برابر ضربه های شدید مقاوم تر و سرعت نصب و تعویض پنجره های دوجداره upvc در کرج https://karaj-upvc.com/  در مقایسه با مدل های معمولی بسیار بالاتر است. درب و پنجره دوجداره سایبانی سبکی اروپایی دارد چرا که به جای دستگیره پنجره از قفل های مخصوصی استفاده می شود. لولای درب و پنجره دوجداره سایبانی هم به داخل و هم به بیرون باز می شوند تا تهویه هوای مناسبی را برای ما ایجاد کند. درب و پنجره دوجداره سایبانی اغلب در مکان های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند زیرا با باز شدن کامل آنها علاوه بر این که جای کمی اشغال می نمایند، تهویه هوای مناسبی صورت می پذیرد که بهترین مزیتشان می باشد.

پنجره دوجداره مدل دوحالته دو جهت بازشو

 از دیگر مزایای درب و پنجره دوجداره سایبانی می توان:

استفاده و نگهداری آسان درب و پنجره دوجداره سایبانی

بازشو پنجره یو پی وی سی ما بسیار سبک وزن هستند. بنابراین می توان آنها را با حداقل تلاش بلند کرد. یو پی وی سی بادوام هرگز پوسیده نمی گردند, پوسیده پوسیده, ورقه ورقه و یا کنده نمی شوند. همچنین گزینه ای دارند با عنوان شیشه های خود پاک شونده. طراحی بازشوها به صورتی است که تمیز کردن شیشه های بیرونی از داخل بسیار ساده است.

وجود گارانتی کتبی و قیمت درب و پنجره دوجداره سایبانی 

بازشو های پنجره های دو جداره شرکت پنجره ماندگار https://karaj-upvc.com/  در کرج دارای گارانتی هستند و این گارانتی به هر نوع و مدلی از این درب ها و پنجره ها و همچنین به نصب آنها تعلق می گیرد.