سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت تعویض قطعات پنجره دوجداره

سه شنبه 96/7/11
2:10 عصر
بهرام پروهان

امکان دارد مدتی پس از استفاده درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی آن ها دچار خرابی شوند برای مثال ممکن است قفل پنجره دوجداره از کار بیوفتد یا اینکه یراق آلات به درستی عمل نکنند که هر کدام قابل تعمیر و تعویض می باشند. قیمت تعویض قطعات پنجره دوجداره upvc رایگان بوده و فقط هزینه قطعات درب و پنجره دو جداره دریافت می شود.

نصب پنجره دوجداره

پنجره های دوجداره یو پی وی سی و دارای مزایای بی نظیری هستند و از تنها مشکلاتی که مشتریان درب و پنجره های دوجداره  بعد از خرید با آن مواجه اند اینست که پس از مدتی در می یابند که درب و پنجره دیگر آن کیفیت روز اول را ندارند و دچار مشکل هستند که با تعویض قطعات پنجره دوجداره توسط افراد کاردان به کیفیت اولیه خود باز می گردد. مقاومت پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی به اندازه ای بالا می باشد که اگر به درستی نصب و رگلاژ شود هیچ مشکلی جهت تعویض قطعات پنجره دوجداره https://karaj-upvc.com/  برای کارفرما ایجاد نمی کند اما دستگیره و یراق الات ان ممکن است در گذر زمان دچار مشکلاتی شوند . نحوه باز و بسته کردن دستگیره نیز در ماندگاری پنجره دوجداره بسیار موثر است به گونه ای که اگر پنجره دوحالته باشد دستگیره در جهت های مختلف عمل می کند و متناسب با خواسته شما لنگه پنجره باز و بسته می شود اما دقت کنید که دستگیره نباید موقع چرخاندن تحت فشار قرار گیرد زیرا بعد از مدتی اسپانیولت از کار می افتد و توپی و زاماک به درستی عمل نمی کند و نیاز به تعویض قطعات پنجره دوجداره می باشد. یراق الات پنجره دوجداره upvc نیز دارای طول عمر زیادی می باشند و اگر از جنس مرغوب برای تولید استفاده شده باشد برای سالیان متوالی به درستی کار می کنند ، اما در صورت بروز هر گونه ایراد می توان یراق الات را تعویض کرد و جای هیچ نگرانی نیست.

یراق پنجره

زمانی که افراد خود اقدام به تعمیر و تعویض قطعات پنجره دوجداره در کرج https://karaj-upvc.com/  می کنند شروع به دستکاری تمامی قسمت های پنجره می کنند تا شاید ایراد را بر طرف کنند اما این کار فقط وضعیت را بدتر می کند زیرا اگه در یراق الات تغییراتی دهند به طور کاملا دستگیره و قفل از کار می افتد و اگر زهوار را خارج کرده و شیشه دوجداره را جابه جا کنند و یا جای زیر شیشه ها را تغییر دهند دیگر لنگه در قاب محکم نمی شود و از رگلاژ خارج می شود و امکان شکستن شیشه تا حدود زیادی بالا می رود. مسئله ی دیگری که وجود دارد این است که اگر افراد خود اقدام به تعمیر و تعویض قطعات پنجره دوجداره کرج کنند ممکن است پروفیل پنجره دوجداره دچار مشکل شود و حتی در مواردی لولای لنگه شکسته و می افتد که هزینه های سنگینی را به وجود می اورد. تعمیرات و رگلاژ و تعویض قطعات پنجره دوجداره را باید جدی بگیرید و در اولین فرصت با تعمیرکار معتبر و حرفه ای تماس بگیرید تا از ایرادات بعدی جلوگیری کنید در حالی که قیمت تعویض قطعات پنجره دوجداره بستگی به قطعات دارد. خیلی وقت ها برای خودمان پیش امده که لوازم و ابزارهایی در منزل دچار ایراد شده وآچار به دست شدیم تا ایرادات را رفع کرده و کارایی را به لوازم مورد نظر بازگردانیم اما پنجره های دوجداره کرج از این امکان برخوردار نیستند که افراد عادی بتوانند تعمیرات و حتی رگلاژ را انجام دهند ، زیرا در بحث تعمیر پنجره دوجداره کرج و یا آلمینیومی باید به خوبی با بخش های مختلف آشنا بوده و علاوه بر تخصص و دانش ، تجربه لازمه نتیجه مناسب است.

نگهداری پنجره دوجداره

قیمت تعویض قطعات پنجره دوجداره با تعمیرات پنجره آلمینیومی کاملا متفاوت است و تعداد اندکی از تعمیرکاران با سازوکار هر دو آشنا هستند، دلیل این تفاوت در پارامترهای ساخت و مواد اولیه و یراق الاتی است که به کار رفته است. اگر می خواهید از پنجره های دوجداره  upvcخود بیشترین بهره را ببرید، رعایت برخی از نکات باعث می شود کارایی و عمر این پنجره ها بالا رود و دیگر نیازی به تعویض قطعات پنجره دوجداره  در کرج https://karaj-upvc.com/ نباشد.

1-در زمان های مشخص،همه قطعات پنجره دوجداره از قبیل قطعات مکانیکی و متحرک را روغن کاری کنید. روغن کاری باید توسط روغن های رقیق انجام شود.

2-برای دوام بیشتر لاستیک های درزگیر پنجره های دوجداره باید در زمان های مشخص توسط پارچه ای که حاوی صابون مایع می باشد حداکثر سه ماه یکبار تمیز کنید، زیرا این کار باعث نرمی، انعطاف و تمیزی لاستیک ها می شود.

شرکت پنجره ماندگار در کرج https://karaj-upvc.com/  با اطمینان کامل از شیوه عملکرد خود و خدماتی که ارائه کرده است سطح کیفیتی محصولات خود را تا سقف نود درصد می داند. بسیار خرسند هستیم که توانسته ایم بهترین محصولات را به همراه بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه دهیم. ضمن این که شرکت پنجره ماندگار در کرج https://karaj-upvc.com/  در زمینه خدمات پس از فروش و رفع ایرادات احتمالی و قیمت تعویض قطعات پنجره دوجداره که معمولا بسیار کم پیش می آید، به صورت کاملا رایگان در خدمت مشتریان گرامی کرجی می باشد.