سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پرده بین شیشه دوجداره

پنج شنبه 95/8/13
9:46 صبح
بهرام پروهان

قیمت شیشه در قیمت درب و پنجره دوجداره بسیار موثر است.شیشه های حاوی پرده کرکره از جمله گران ترین شیشه های درب و پنجره یو پی یو سی دوجداره هستند. در این نوع شیشه ها پرده کرکره به صورت ایزوله بین دولایه شیشه قرار می گیرد و تنظیم نور توسط آن انجام می شود.

پرده ایزوله

همواره یک بحث قطعی در مورد پرده های ایزوله بین شیشه های دوجداره وجود دارد به خصوص در محفظه ها و درب های تاشو. حال این فرصت فراهم است که یک نوآوری جدید بسیار زیبا، شیک و مدرن را معرفی کنیم.

مزایای پرده های ایزوله که در یک فضای غیر قابل نفوذ به وسیله هوا، بین دو لایه شیشه ای قرار گرفته اند واضح و بدیهی است. این پرده ها در نوع خودشان بهترین هستند.

کرکره پنجره

پرده های ایزوله رطوبت نمی گیرند، گرد و خاک به آن ها نفوذ نمی کند، کثیف نمی شوند و از دسترس دست ها و پنجه های کوچک در امان هستند. پرده های ایزوله مزایای بسیار زیادی دارند که ممکن است در نگاه اول مشهود نباشند:

آن ها می توانند ایجاد حالت آکوستیک را بهبود بخشند، به واسطه اسلایدهای لبه به لبه می توانند در حفظ حریم خصوصی کمک نمایند، و همچنین گرما و تابش خیره کننده خورشیدی را کاهش می دهند. که این عمل می تواند ارزش واحد U در پنجره های دوجداره شما را بالا ببرد.

اما شاید بزرگ ترین مزیت پرده های ایزوله این است که آن ها با یک سیستم مغناطیسی ثبت شده ساخته می شوند. که به آن ها این امکان را می دهد که در داخل یونیت شیشه دوجداره به صورت مهر و موم شده قرار گیرند، بدون این که غیرقابل نفوذ بودن این پنجره های دوجداره را به خطر اندازند. این غیر قابل نفوذ بودن تضمین می کند که هوا و رطوبت نمی تواند وارد محفظه بین شیشه دوجداره شود. بدین ترتیب طول عمر بالای پرده ایزوله بین این شیشه ها نیز تضمین شده است.

پرده کرکره

پرده های کرکره ای، پرده های پلیسه ای و یا پرده های غلتکی در رنگ ها و سایز های مختلف که برای هر نوع پرده نیز متفاوت است ارائه شده اند. بنابراین برای هر ملک مسکونی و یا تجاری پرده ای مناسب وجود دارد. این پرده های بر اساس سایز شیشه و یا پنجره قیمت گذاری می شوند. امتیاز برتر دیگری که این پرده ها دارند این است که نوع قطعات موجود در این پرده ها در رتبه بندی های انرژی پنجره (WERs) به حساب نمی آیند.

پنجره ماندگار