سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره و سه جداره upvc

پنج شنبه 96/6/30
11:38 صبح
بهرام پروهان

قیمت پنجره دوجداره و سه جداره upvc باهم متفاوت است چرا که پنجره های سه جداره upvc دارای پروفیل ضخیم‌تر و با تعداد کانال‌های داخلی بیشتری بوده است. پنجره های سه جداره یو پی وی سی بیشتر مصرف صنعتی داشته و در مواردی استفاده می‌گردند که محیط دارای آلایندگی صوتی بسیار بالایی ‌باشد.

پنجره 2جداره

امروزه بیشتر از پنجره دوجداره و سه جداره upvc برای ساختمان ها استفاده می شود البته قابل ذکر است که پنجره های سه جداره برای مکان هایی خاصی که دارای سر و صدای بسیار زیادی هستند استفاده می شوند.  با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش درب پنجره دوجداره upvc ، پنجره های سه جداره نیز پس از مدت کوتاهی طراحی شدند که انتخاب نوع پنجره اعم از دو جداره و یا سه جداره یو پی وی سی یک بخش مهم از کار می‌باشد. ماهیت اصلی و مهم این نوع از درب پنجره‌ها همانطور که از نامشان مشخص است عایق بودن و درصد صداگیری بیشتر می‌باشد. مزایای خیلی زیادی در استفاده از پنجره های دوجداره با استفاده از پروفیل UPVC وجود دارد که یکی از اصلی ترین آن ها که امروزه مورد توجه بسیاری از دولت ها قرار گرفته است مسئله‌ی کاهش مصرف انرژی می‌باشد. البته قابل ذکر است که کارایی پنجره‌های سه جداره در برخی مواقع چند برابر پنجره های دو جداره upvc می‌باشد. تنها کاهش مصرف انرژی مزیت این نوع پنجره ها نیست بلکه سولت در نگهداری از این پنجره ها و امنیت و دوام این پنجره ها نیز بسیار خوب میباشند. البته در صورت اجرای خوب و ساخت آن توسط افراد و شرکت های معتبر

پنجره دوجداره و سه جداره upvc بعنوان عایق صوتی

پنجره دوجداره و سه جداره upvc کرج با توجه به اینکه جنس پرو فیلها از نوع upvc هستند و همچنین شیشه های چند جداره عامل مهمی در جلو گیری از ورود سر و صدا به داخل محیط می باشند. استفاده از پنجره دوجداره و سه جداره upvc کرج تا میزان 60% و سه جداره تا میزان 80% آلودگی های صوتی محیط اطراف کار و زندگی ما را کاهش میدهد.

پنجره سه جداره upvc

پنجره دوجداره و سه جداره upvc بعنوان عایق حرارتی

امروزه با بالا رفتن هزینه های سوخت و انرژی و ارائه مبحث 19 ساختمان استفاده از پنجره دوجداره و سه جداره upvc کرج امری مهم تلقی میشود که در این میان پنجره دوجداره و سه جداره upvc کرج ا توجه به میزان عایق بندی بالای پروفیلهای upvc و همچنین قالب بندی و آب بندی خوب و مناسب میتواند سهم بسزایی را در جلوگیری از اتلاف سوخت و انرژی داشته باشد.

قیمت پنجره دوجداره و سه جداره upvc

اساسی‌ترین سؤال خریداران این است که آیا پنجره‌های سه جداره upvc دو برابر پنجره دو جداره مانع آلودگی صوتی می‌شوند ؟ 

در جواب می‌توان گفت که کارایی این پنجره‌ها در برخی مواقع چند برابر درب پنجره دو جداره upvc می‌باشد. برای استفاده از درب پنجره سه جداره حتماً بایستی محل کارشناسی دقیق شود تا بتوان بالاترین کارایی را از بکار گیری آن کسب کرد. برای پروفیل این نوع پنجره‌ها بعضی از کارخانه‌های تولید کننده پروفیل یو پی وی سی اقدام به تولید کرده اند که بسته به بضاعت فنی هر کارخانه دارای کیفیت‌های متفاوتی است . ولی می‌توان توصیه کرد که برای بکارگیری درب پنجره‌های سه جداره بهتر است که از پروفیل‌هایی با کانالهای 5 یا بیشتر استفاده گردد .

ویژگیهای یک پنجره دوجداره و سه جداره upvc مرغوب به عوامل زیر بستگی دارد:

1-پروفیل پنجره دوجداره و سه جداره upvc

2-گالوانیزه پنجره دوجداره و سه جداره upvc

3-یراق آلات پنجره دوجداره و سه جداره upvc

4-شیشه دو جداره

پروفیل یو پی وی سی

5 – نصب صحیح و استاندارد پنجره دوجداره و سه جداره upvc

مزایای اصلی در قیمت پنجره دوجداره و سه جداره upvc :

1_سبکی وزن و مقاومت بسیار بالا

2_ صرفه جویی در مصرف انرژی (50 درصد) و رعایت مبحث 19 مقررات ملی ساختمان

3_ عدم نیاز به رنگ آمیزی (مادام العمر)

4_ کاهش آلودگی صوتی (70 درصد)

5_ نظافت آسان (به دلیل سطح صاف و صیقلی)