سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره

دوشنبه 96/5/9
3:38 عصر
بهرام پروهان

امروزه نسل های جدیدی از شیشه ضد حریق و شیشه ضد آتش وارد بازار شده اند که به خوبی تست های مربوط به شیشه های ضد حریق را گذرانده اند و درجه بالایی از ایمنی در برابر ضربه را هم دارا می باشند. قیمت بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره در شرکت پنجره ماندگار مناسب بوده و متعهد می شود در زمان کوتاه سفارش را تحویل مشتری دهد. 

شیشه سیمی

بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره کرج همان هایی هستند که در درب و پنجره مدارس و مکان های عمومی نصب شده اند. گرچه بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره کرج  مقاومت مناسبی در برابر انتقال شعله های آتش و دود دارد اما این شیشه ها نسبت به شیشه های حرارت دیده (سکوریت) یا لمینت مقاومت مناسبی دربرابر ضربه ندارند و ممکن است در هنگام ضربه خطرناک باشند. تحمل ضربه و ضد ضربه بودن عامل بسیار مهمی در مکان های فوق ازجمله مدارس، مهد کودک ها و مکان های تفریحی می باشد. برای سال های متمادی، تنها نوع شیشه ای که می توانست آزمون های ضد حریق و ضد ضربه را بگذراند، شیشه سیمی بوده است. با ورود شیشه های جدید که کارایی بهتری از بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره کرج هم در ضد حریق و هم ضد ضربه بودن دارند، بحث ناکارآمد بودن شیشه سیمی جدی تر شده است. متخصصان و منتقدان استفاده از شیشه سیمی ابراز می کنند که با وجود ورود شیشه های جدید و کارآمدتر دلیلی برای استفاده از بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره وجود ندارد و این شیشه ها را عامل بروز بسیار از صدمات می دانند. برخی از آنها پیشنهاد تغییر قوانین و آیین نامه ها را داده اند. از طرف دیگر، متخصصان طرفدار شیشه سیمی، نصب غیر اصولی و غیر ایمن را عامل بروز صدمات می دانند. قیمت بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره : امروزه نسل های جدید از شیشه ضد حریق و شیشه ضد آتش وارد بازار شده اند که به خوبی تست های مربوط به شیشه های ضد حریق را گذرانده اند و درجه بالایی از ایمنی در برابر ضربه را هم دارا می باشند. به نظر می رسد شیشه های سیمی به دلیل ضعف در مقابل ضربه، به تدریج جای خود را به سایر انواع شیشه های ضد حریق بدهد.

قیمت بهترین شیشه سیم دار پنجره دوجداره و ضد انفجار

گروه الف: شیشه های سیم دار معمولی

در کابین های آسانسور، درب های اضطراری و درب های آشپزخانه های رستوران ها کاربرد دارند و بنا به سفارش مشتری به دو صورت خام یا سکوریت آماده تحویل می گردند. با توجه به تقاضای بالای مشتریان برای شیشه های سیم دار آسانسور ضوابط لازم برای سفارش به شرح زیر می باشد:

شیشه سیم دار در آسانسور ها:

بکارگیری شیشه مسلح (شیشه سیم دار)با مواد پلاستیکی مجاز می باشد.

الف- یک یا چند قسمت از سطح درب ، باید با نظر گرفتن موارد زیر شفاف باشد تا نور را از خود عبور دهد

دارای ضخامت حداقل 6میلی متر باشد

شیشه سیم دار پنجره

حداقل سطح شیشه خوربرای هر درب طبقه 0.015 متر مربع باشد بطوریکه مساحت قسمت شفاف حداقل 0.01 متر مربع باشد

با پهنای حداقل 60 میلی متر و حداکثر 150 میلی متر می باشد لبه پایینی بخشهای شفاف که پهن تر از80 میلی متر است، باید حداقل یک متر بالاتر باشد

گروه ب: شیشه های ضد انفجار خاص 

این شیشه ها برای اتاق های کنترل، شرکت های نفتی، ایستگاه های گاز کاربرد دارند. برای سفارش این شیشه ها مشتری باید مشخصات مقاومت مورد نیاز ، کاربرد شیشه  و شدت انفجار احتمالی را در اختیار شرکت پنجره ماندگار بگذارد . این شیشه ها دارای فریم خاص می باشند و عموماً نصب آن توسط تیم نصب دوره دیده شرکت انجام می گردد.

شرکت پنجره ماندگار تولید کننده، عرضه کننده و نصب کننده بهترین شیشه سیم دار با مناسب ترین قیمت پنجره دوجداره در کرج می باشد. تنوع شیشه های موجود برای استفاده در پنجره های دو جداره یو پی وی سی به مشتریان این امکان را می دهد که با توجه به نیاز خود شیشه هایی مناسب با نوع پنجره ها و ساختمان خود انتخاب نماید. شیشه های جدید که وارد بازار می شوند باعث میشوند که انتخاب نیز برای مشتریان سخت تر و دشوارتر میگردد. یکی از انواع شیشه های جدید، شیشه مسلح (سیم دار) می باشد.