سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره دوجداره لولایی مدل جدید رنگی در کرج

یکشنبه 98/4/9
4:30 عصر
بهرام پروهان

قیمت پنجره دوجداره لولایی مدل جدید رنگی در کرج:با توجه به اینکه سوال بسیاری از افراد می باشد در این پست آموزشی توسط شرکت پنجره ماندگار به عنوان یکی از دفاتر که مجری نصب پنجره دوجداره در کرج می باشد توضیح داده خواهد شد پس با ما همراه باشید تا برای شما به صورت کامل در مورد قیمت پنجره دوجداره لولایی توضیحاتی را ارائه دهیم قبل از اینکه بخواهیم در مورد قیمت پنجره در کرج صحبت کنیم باید بدانید که دلیل های مختلفی وجود دارد که یک فرد ترجیه می دهد از پنجره دوجداره لولایی به جای پنجره قدیمی استفاده کند به عبارت دیگر تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره لولایی دارای چه مزیت هایی می باشد

لولایی

قیمت پنجره دوجداره لولایی مدل جدید رنگی در کرج:

یکی از کاربردی ترین انواع پنجره دوجداره ، پنجره دوجداره لولایی می باشد. پنجره دوجداره لولایی می تواند در دو جهت چپ و راست حرکت کند. نوع دو حالته آن یا همان tilt این امکان را به مصرف کننده می دهد که بدون اشغال شدن فضای داخلی توسط بازشو پنجره، پنجره دوجداره از بالا با زاویه 20درجه باز شود و تبادل هوا صورت پذیرد.

پنجره دوجداره لولایی یکی از محصولات پر فروش پنجره ماندگار می باشد که با استفاده از پروفیل ویستا بست سری 60و سری 70و یراق آلات آROTO آلمان و ترک قابل تولید می باشد. از مزایای این محصول کاربری آسان و طول عمر بالا می باشد. محصولی کاملا عایق صوت و انرژی. بهترین پیشنهاد پروفیل ویستابست و یراق ROTO می باشذ.

این محصول در طرح ها و رنگ های مختلف قابل تولید است.

این نوع پنجره اگر بصورت استاندارد تولید گردد و از یراق الات خوب و با کیفیت در آن استفاده شده باشد، یکی از بهترین انواع پنجره دوجداره از نظر آب بندی و هوا بندی می باشد. پنجره دوجداره لولایی استاندار یک پنجره دوجداره کاملا عایق می باشد.

پنجره لولایی

نکات مهم در تولید پنجره دوجداره لولایی استاندارد مدل جدید:

1- حتما در تولید پنجره دوجداره از پروفیلی استفاده شود که استاندارد RAL آلمان را داشته باشد در غیر اینصورت دچار افت می گردد، در داخل پروفیل های upvc از گالوانیزه به ضخامت 1/5 میلی متر و بصورت یکپارچه استفاده شود، مخصوصا در نقاط نصب و پیچ لولاها.

2- جهت نصب لولا های بر روی پنجره از شابلون مخصوص یراق مربوطه استفاده گردد تا لولا دقیقا در محل خود نصب گردد، در غیر اینصورت اگر بهترین نوع یراق هم در جال غیر خود نصب گردد پنجره دوجداره هرگز عایق نخواهد شد.

3- حتما از یراق آلات معتبر بازار، ترجیحا roto آلمان استفاده شود.

4- پنچ نصب لولا حتما باید در دوجدار گالوانیزه 1/5 میلی متری نفوذ کرده باشد در غیر اینصورت با گشاد شدن محل پیچ لنگه بازشو از رگلاژ در آمده و بازشو خود را به اصطلاح می اندازد.

5-حتما وزن بازشو در انتخاب نوع لولا و یراق لحاظ گردد. همیشه از لولا های قابل تنظیم استفاده شود.