سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج

یکشنبه 96/10/3
11:18 صبح
بهرام پروهان

با استفاده از پنجره upvc فرانسوی جدید با هر قیمتی مطمئن باشید که هزینه آن بازمی گردد چرا که در آن از پروفیل 5 چنبر استفاده شده و کارآیی انرژی را بالا می برد. همچنین استفاده از شیشه های دوجداره و سه جداره باعث می شود که کارآیی گرمایی این محصولات به درجه A++ در رتبه بندی رسمی بریتانیا دست یابد پس قیمت پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج با توجه به این نکات از اهمیت کمتری برخوردار است.

درب ها و پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج در رنج بسیار متنوعی از رنگ ها از طرح چوب تا رنگ های ساده در دسترس می باشند. تنوع درب ها و پنجره های لولایی, فرانسوی و دوحالته ما می توانند به بازسازی فضای خانه شما کمک بسیار بزرگی بنمایند و آن را برای شما مطبوع و دلنشین کنند. درب و پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج ارتباطی کلاسیک و مناسب بین خانه شما و حیاط یا باغچه محل زندگی تان پدید می آورد. نگهداری آسان، کارایی انرژی و فریم های خوش تراش درب های فرانسوی یو پی وی سی جزئیات سنتی درب های چوبی را تداعی می کند. درب های فرانسوی یو پی وی سی طراحی سنتی را با سیستم قفل چند مرحله ای و تقویت پروفیل، جهت رسیدن به بالاترین استاندارد در بحث امنیت درب ها، ترکیب می نمایند. انتخاب هایی که در رنگ و طرح و مدل این درب ها وجود دارد، جذابیت های کلاسیک این درب های یو پی وی سی را تکمیل می نماید. پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج یا همان دو لنگه بازشو که در برخی مواقع آن را T هم می نامند از زیبا ترین و پر کاربرد ترین پنجره های upvc می باشد. پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج https://karaj-upvc.com/ دارای دو لنگه پنجره بازشو می باشد که در خلاف جهت یکدیگر باز می شوند و به دلیل زیبایی و عمق دید بالا بسیار در اتاق های نشیمن و همچنین ویلا ها کارایی دارد.

قیمت پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج

یکی از ویژگی های پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج این است که بر خلاف دیگر پنجره های دو لنگه هر کدام از لنگه های آن می تواند به تنهایی و به صورت مستقل باز شود ، ویژگی دیگر پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج این است که زمانی که دو لنگه آن باز شود هیچ گونه مانعی برای دید شما وجود ندارد و بیشترین زاویه دید را به شما می دهد. بسیاری از مردم به دلیل قابلیت باز شدن هر دو لنگه این پنجره ها نگران عایق بودن آنها هستند ولی شرکت ما با استفاده از پروفیل ها و عایق بند های پیشرفته این مشکل را کاملا حل کرده است. سیستم بازشوی پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج https://karaj-upvc.com/ به عنوان پنجره فرانسوی رواج پیدا کرده است طوری طراحی گردیده است که هر دو لنگه پنجره قابلیت باز شدن را دارا می‌باشند و در مواقع غیر ضروری میتوان یک لنگه را ثابت و از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده نمود. درب های فرانسوی دارای جذابیت های بی انتها و کلاسیکی می باشند. بازه گسترده ای که در انتخاب طرح و رنگ های درب و پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج وجود دارد به شما این امکان را می دهد که یک طرح و مدل نهایی را جهت تکمیل کردن طراحی خانه خود انتخاب نمایید.

پنجره دوجداره تک حالته

نحوه نصب و قیمت پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج بدون خرابی

پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج ابتدا به وسیله پیچ های مخصوص و استاندارد به قاب فلزی تعبیه شده در ساختمان متصل گردیده و سپس با فوم مخصوص درزگیری وعایق بندی می شود. فوم مخصوص نصب پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج در ابتدا به صورت پف کرده بوده و پس از چند ساعت سخت شده و با افزایش حجم خود باعث استحکام بسیار زیادی می گردد.

مدت زمان انجام و نصب پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج هر پروژه

به لحاظ آنکه تولید پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج توسط شرکت پنجره ماندگار در کرج کاملاً مکانیزه بوده و با ماشین آلات پیشرفته انجام می گیرد ، تولید آنها نسبت به درب و پنجره های آهنی ، آلومینیومی سریع تر است. نصب درب و پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج https://karaj-upvc.com/  نیز احتیاج به عملیات بنایی نداشته و با پیچهای مخصوص به ساختمان متصل شده و با فوم مخصوص درزگیری و عایق می شود. به همین دلیل عملیات نصب نیز بسیار سریع است.

پنجره یو پی وی سی

خصوصیات پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج

1– هر دو لنگه قابلیت باز شدن را دارا می‌باشد

2– می‌توان یک لنگه را ثابت و فقط از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده نمود

3– قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج وجود دارد

4– پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج را می‌توان بیشتر در نماهای بیرونی آپارتمان‌ها، ویلاها و ساختمان‌های اداری و… به کار برد.

5– با نصب پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج شما دید بیشتری نسبت به فضای بیرون خود خواهید داشت و از مناظر بیرون و اطراف خود نهایت لذت را خواهید برد.

شرکت پنجره ماندگار https://karaj-upvc.com/ با توجه به سوابق کاری که تا کنون به دست آورده است در تولید و مناسب بودن قیمت پنجره upvc فرانسوی جدید در کرج بسیار موفق بوده است. نصب چنین درب و پنجره هایی نیازمند دانش فنی خاص است که خوشبختانه تمامی کارکنان این شرکت مجرب و مسلط می باشند.