سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت پروفیل پنجره دوجداره وین تک

پنج شنبه 96/8/25
9:59 صبح
بهرام پروهان

پروفیل پنجره دوجداره وین تک یکی از برند های معروف می باشد که در بازار طرفداران بسیار زیادی دارد .شرکت پروفیل پنجره دوجداره وین تک در سال 1956 میلادی کار خود را شروع کرده است البته در آن سال این شرکت در تولید زیره های کفش فعالیت داشت اما با گذر زمان رفته رفته فعالیت خود را در صنعت پروفیل پنجره دوجداره آغاز کرده است . قیمت پروفیل پنجره دوجداره وین تک رابطه مستقیمی با کیفیت نهایی آن دارد.زیرا اگر پروفیل ها از کیفیت و استاندارد بالایی برخوردار باشند به مرور زمان دچار تغییر شکل نمی شوند. https://karaj-upvc.com/

عایق سرما گرما یو پی وی سی کرج

مطابق قوانین اتحادیه اروپا تا سال 2015 تمامی تولیدات و محصولات مورد مصرف در صنایع مختلف از جمله پنجره دوجداره وین تک کرج بایستی قابل بازیافت بوده و آلودگی زیست محیطی نداشته باشند.در این راستا تمامی کارخانجات وین تک WINTECH در جهان نیز مطابق با بسیاری از تولیدکنندگان پروفیل پنجره دوجداره وین تک در اروپا بخصوص کشور آلمان و با استقرار تکنیک و دانش فنی بهینه شده در فرآیند فرمولاسیون محصولات خود، از سال 2008 و قبل از اتمام زمان بندی معین شده اتحادیه کشورهای اروپایی، در تمامی تولیدات خود از بکارگیری مواد و افزودنی های پایه سرب (آلوده کننده محیط زیست و مضر برای حیات انسان) خودداری نموده و از استابلایزرهای بر پایه کلسیم زینک استفاده می نمایند. https://karaj-upvc.com/در کارخانه وین تک کشور ایران نیز مطابق با سایر کارخانجات این گروه از ابتدای شروع فعالیت و باتوجه به اهمیت موضوع حفظ محیط زیست برای نسل های آینده و جلوگیری از آلودگی زیست محیطی، از استابلایزرهای بر پایه کلسیم زینک در ترکیب مواد پلیمری و تولید انواع پروفیل پنجره دوجداره وین تک استفاده می گردد.

در کارخانه وین تک WINTECH ایران تمامی زهوارهای درزبندی که عمدتا بر روی پروفیل پنجره دوجداره وین تک کرج عرضه می شود مطابق با آخرین قوانین حفظ محیط زیست اتحادیه اروپا تهیه شده و از نوع T.P.V بوده که این نوع مواد کوچکترین ضرری به محیط زیست و زندگی انسان وارد ننموده و 100% قابل بازیافت میباشد.

قیمت پروفیل پنجره دوجداره وین تک

قیمت پروفیل پنجره دوجداره وین تک رابطه مستقیم با کیفیت نهایی درب و پنجره دوجداره دارد چرا که هر چه پروفیل یو پی وی سی استفاده شده دارای کیفیت بالاتری باشد درب و پنجره دوجداره به مرور زمان تغییر شکل و تغییر رنگ نمی دهند.جنبه دیگری که در تعیین کیفیت در و پنجره استاندارد باید مورد توجه قرار گیرد، بعد شیمیایی پروفیل پنجره دوجداره وین تک می باشد که متاسفانه به راحتی قابل شناسایی توسط خریداران محترم نمی باشد و در این مورد فقط باید به استانداردها و گواهینامه‌های فنی اکتفا کرد.

رنگ و قیمت پروفیل پنجره دوجداره وین تک در کرج

برای محاسبه قیمت هر متر مربع پنجره upvc درکرج عوامل مختلفی دخیل می باشند که از مهمترین آن ها میتوان نوع پروفیل مصرفی پنجره دوجداره, طول و عرض پنجره دوجداره, تعداد بازشوها و جنس یراق آلات کاربردی را نام برد. یکی از عوامل موثر در ارزیابی فنی و شیمیایی کیفیت یک درب و پنجره یو پی وی سی، واکنش پروفیل در برابر نور و تابش خورشید است. معمولا یکی از ایرادهای وارد بر درو پنجره های یو پی وی سی تغییر رنگ احتمالی پروفیل در برابر نور و تابش خورشید است. https://karaj-upvc.com/به واقع آنچه باعث تغییر رنگ یا استحکان رنگ پروفیل می شود، ترکیب و فرمول استفاده از استابیلایزرها پایدارکننده های پودر پی وی سی است. مهمترین استابیلایزر، تیتانیوم دی اکساید است که میزان مصرف این مواد اولیه در تغییر یا پایداری رتگ پروفیل های یو پی وی سی نقش اساسی دارد. اطلاعات و مطالعات منتشره توسط نهادهای بین المللی نشان می دهد که ایران از حیث تابش مستقیم نور خورشید و اثر گذاری آن بر کیفیت محصولات شیمیایی جزو کشورهای خطرناک محسوب می‌شود و احتمال تغییر رنگ پروفیل های یو پی وی سی در ایران بیش از دیگر کشورها ارزیابی شده است.

پروفیل یو پی وی سی

 

قیمت پروفیل پنجره دوجداره وین تک در کرج

پروفیل پنجره دوجداره وین تک سری W700

پروفیل پنجره دوجداره وین تک سری W640

پروفیل پنجره دوجداره وین تک سری W260

پروفیل پنجره دوجداره وین تک سری PP624

برای تولید پروفیل پنجره دوجداره وین تک  میتوان از مواد اولیه دست نخورده ، مواد بازیافت شده و مواد قابل بازیافت استفاده کرد. کاربرد این مواد با توجه به استاندارد کیفیتRAL-GZ 716/1 تحت شرایط و آزمایشات خاصی قابل قبول می باشد. کاربرد مجدد مواد با فرمول یکسان توسط همان کارگاهی که قبلاً آنها را تولید کرده در صورتی که به کیفیت پروفیل های یو پی وی سی صدمه نزنند و عاری از هر گونه مواد نرم کننده و مواد خارجی باشند تحت شرایط خاصی امکان پذیر می باشد.

موسسه استاندارد و تحقیقات ایران تنها نهادی در کشور است که استانداردهای ملی ایران را تعیین میکند و بر همین اساس این موسسه استانداردی برای ارزیابی کیفیت پروفیل های با مقاومت ضربه ای بالا که در ساخت پنجره دوجداره وین تک  در کرج به کار میرود در اختیار دارد که به عنوان مبحث 6840 شناخته می شود و پروفیل یو پی وی سی وین تک کرج توانسته است این استاندارد را کسب نماید. در آزمون استاندارد پروفیل یو پی وی سی وین تک عوامل متعددی از جمله وزن پروفیل, ابعاد پروفیل upvc, ظاهر پروفیل, شرایط آب و هوایی منطقه, آزمون حرارتی پروفیل و مواد اولیه مورد آزمایش قرار می گیرند. https://karaj-upvc.com/باید توجه کرد که شکل ظاهری پروفیل یو پی وی سی وین تک در هنگام آزمون استاندارد و همچنین در هنگام استفاده از پروفیل در ساخت پنجره دوجداره وین تک در کرج بسیار مهم است که باید دارای رنگ ثابت و یکنواخت بوده و سطح آن از هر گونه ترک و جسم خارجی و حفره به دور باشد. اما اگر در هنگام تولید زد گی کوچکی روی پروفیل پنجره دوجداره وین تک ایجاد شود اگر روی ظاهر و عملکردش در ساخت پ پنجره دوجداره وین تک تاثیر نداشت قابل چشم پوشی است.