سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت انواع پنجره دوجداره استاندارد

پنج شنبه 96/8/4
12:54 عصر
بهرام پروهان

شرکت پنجره ماندگار در کرج با بکارگیری تکنولوژی پیشرفته و ماشین آلات و با استفاده از بهترین پروفیل های موجود، اقدام به ساخت و تولید انواع پنجره دوجداره استاندارد فلوکس واگنی کرده است. قیمت انواع پنجره دوجداره استاندارد فولکس واگنی در شرکت ماندگار بر اساس متنوع بودن در نوع بازشو و کارایی پنجره ها متفاوت می باشد. 

 

یکی از زیبا ترین و جالب ترین انواع پنجره دوجداره استاندارد در جهان پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی یا Tilt & Slide می باشد. که با توسعه صنعت ساخت و ساز و معماری های نوین طرفداران بیشتری جهت اجرا در ساختمان پیدا کرده است.کاربری آسان ، آب بندی و هوا بندی قوی ، اجرای نماهای بزرگ شیشه دوجداره در پنجره با کمترین تقسیم بندی از جمله  انواع پنجره دوجداره استاندارد فولکس واگنی یا Tilt & Slide است.در کشور ما به علت وجود پنجره های آلومنیومی از معماری قدیم تا کنون هنوز بحث کاربری آسان در پنجره ها به صورت سنتی موجود است. https://karaj-upvc.com/ یعنی این که پنجره های کشویی بدون اشغال هیچگونه فضایی باز و بسته می شوند. اما مشکل بزرگ کلیه پنجره های کشویی موجود در بازار از انواع و نوع های مختلف، بحث آب بند و هوابند نبودن آنها است یعنی امکان ورود گرد و غبار، سرما و گرما و صدا به داخل واحد مسکونی به طور شدید وجود دارد.

انواع پنجره دوجداره استاندارد فولکس واگنی به علت داشتن مکانیزم ریل بر روی ارتفاع دیواره داخلی فریم مشکل باز و بسته شدن را به طور کامل بر طرف نموده است.

برای بهتر متوجه شدن می توان نحوه باز و بسته شدن انواع پنجره دوجداره استاندارد با یراق فولکس واگنی را همچون درب اتوموبیل های ون دانست یعنی لنگه بازشوی پنجره ابتدا از درگاه خود بیرون آمده سپس بر روی ریلی جدا که بر روی دیواره ارتفاع لنگه ثابت کناری نصب شده است به حرکت در می آید و به سمت دلخواه که از قبل طراحی شده است حرکت می کند.

یراق فولکس واگنی

 

مزیت های سیستم یراق آلات و قیمت انواع پنجره دوجداره استاندارد فولکس واگنی: 

– عایق 100% نسبت به پنجره های کشویی

– باز شدن بازشو (لنگه) تا زاویه 45 درجه به صورت دوحالته Tilt

–  تمامی قطعات یراق‌ آلات مصرفی بر روی این سیستم ساخت شرکت ROTO آلمان می‌باشد.

– ایمنی بسیار بالا مطابق با آخرین دستاوردهای روز دنیا

– باز و بسته شدن بازشو (لنگه) بر روی ریل ست همانند درب خودروهای فولکس واگن

در کشور ما به علت وجود پنجره های آلومنیومی از معماری قدیم تا کنون هنوز بحث کاربری آسان در پنجره ها به صورت سنتی موجود است. یعنی این که پنجره های کشویی بدون اشغال هیچگونه فضایی باز و بسته می شوند. اما مشکل بزرگ کلیه پنجره های کشویی موجود در بازار از انواع و نوع های مختلف، بحث آب بند و هوابند نبودن آنها است یعنی امکان ورود گرد و غبار، سرما و گرما و صدا به داخل واحد مسکونی به طور شدید وجود دارد.

انواع پنجره دوجداره استاندارد فولکس واگنی به علت داشتن مکانیزم ریل بر روی ارتفاع دیواره داخلی فریم مشکل باز و بسته شدن را به طور کامل بر طرف نموده است.

برای بهتر متوجه شدن می توان نحوه باز و بسته شدن پنجره دوجداره  یو پی وی سی  با یراق انواع پنجره دوجداره استاندارد فولکس واگنی را همچون درب اتوموبیل های ون دانست یعنی لنگه بازشوی پنجره ابتدا از درگاه خود بیرون آمده سپس بر روی ریلی جدا که بر روی دیواره ارتفاع لنگه ثابت کناری نصب شده است به حرکت در می آید و به سمت دلخواه که از قبل طراحی شده است حرکت می کند.

یکی از مدل های بسیار محبوب که خصوصا برای نصب در اتاق خواب ها و درب های ورودی کاربرد فراوانی دارد انواع پنجره دوجداره استاندارد مدل کشویی است. پنجره های یو پی وی سی کشویی در کرج در دو نوع ساخته می شود. یک لنگه بازشو که تنها یکی از لنگه ها بصورت کشویی باز می شوند و دو لنگه بازشو که هر دو لنگه پنجره قابلیت باز شدن دارند. https://karaj-upvc.com/ پنجره کشویی دو لنگه بازشو خصوصا برای فضاهایی که نیازمند گردش بیشتر هوا هستند ، مثل اتاق هایی که تنها همین پنجره را دارند ، بسیار مفید است.

فولکس واگنی

 

مزایای قیمت انواع پنجره دوجداره استاندارد کشویی در کرج عبارت اند از:

الف)هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود

ب)دارای سه نوع مختلف تک ریل، جفت ریل و فولکس واگنی می باشد

–نوارهای آبندی و هوابندی فرچه مانند یا Brush در انواع پنجره دوجداره استاندارد لولایی بعد از چرخاندن دستگیره قفلها و پلیتهای لنگه بازشو و فریم در یکدیگر درگیر شده و به علت وجود لاستیکها در میان آنها عملیات آبندی و هوابندی یا فیتینگ صورت می گیرد اما در سیستم انواع پنجره دوجداره استاندارد کشویی کرج به علت نوع پروفیل و هندسه کشویی آن سیستم آبندی با لاستیک وجود نداشته و حدفاصل بین پروفیل لنگه بازشو و لنگه فیکس نوارهای فرچه مانند یا Brush قرار دارد. در هنگام خرید انواع پنجره دوجداره استاندارد کشویی در کرج مطمئن باشید که از نوارهای فرچه مانند استاندارد که از بهترین مواد تهیه شده اند و نسبت به گرد و خاک و رطوبت مقاوم هستند و عمر مفید بالایی دارند استفاده شده است.

قیمت انواع پنجره دوجداره استاندارد فولکس واگنی با یراق فول اتومات در کرج

این نوع یراق در اجرای پنجره های فولکس واگنی با ارتفاع و عرض و وزن بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. که عموما شما قادر خواهید بود بیشترین اندازه شیشه ( بهترین ویو ) و کمترین بازشو و تقسیم بندی را در این پنجره مشاهده کنید.در انواع پنجره دوجداره استاندارد فولکس واگنی فول اتومات شما با کمترین فشار فیزکی ممکنه بر روی دستگیره می توانید بزرگترین بازشوها را باز و بسته نمایید بدون هیچگونه محدودیت و یا خطری. https://karaj-upvc.com/

قابل به ذکر است در اجرای انواع پنجره دوجداره استاندارد فولکس واگنی می بایست کارشناسی کامل توسط شرکت تولید کننده در کرج صورت پذیرد تا بهترین نوع کاربری و اجرا طراحی شده و همچنین مشخص گردد در اجرا می بایست از کدام نوع یراق فولکس واگنی استفاده گردد تا بهترین کاربری حاصل گردد.