سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قیمت درب و پنجره دوجداره فرانسوی

جمعه 96/7/7
6:0 صبح
بهرام پروهان

با نصب درب و پنجره دوجداره فرانسوی دید بیشتری نسبت به فضای بیرون خود خواهید داشت و از مناظر بیرون و اطراف خود نهایت لذت را خواهید برد. سیستم پنج چنبر این درب و پنجره دوجداره فرانسوی به خوبی تراش خورده اند که باعث می شود در رتبه بندی انرژی به A++ برسد. قیمت درب و پنجره دوجداره فرانسوی با توجه به مزایای متعدد آن بسیار مناسب است.

پنجره دوجداره تک حالته

سیستم بازشوی درب و پنجره دوجداره فرانسوی به نحوی طراحی گردیده که هر دو لنگه پنجره قابلیت باز شدن را دارند و در مواقع غیر ضروری می‌توان یک لنگه را ثابت و از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده کرد. از جمله ویژگی‌های درب و پنجره دوجداره فرانسوی می‌توان به قابلیت باز شدن هر دو لنگه، قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی درب و پنجره دوجداره فرانسوی و کاربری ویژه برای نمای خارجی ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری اشاره داشت. درب و پنجره دوجداره فرانسوی یا همان دو لنگه بازشو که در برخی مواقع آن را T هم می نامند از زیبا ترین و پر کاربرد ترین پنجره های دو جداره upvc می باشد. درب و پنجره دوجداره فرانسوی در کرج دارای دو لنگه پنجره بازشو می باشد که در خلاف جهت یکدیگر باز می شوند و به دلیل زیبایی و عمق دید بالا بسیار در اتاق های نشیمن و همچنین ویلا ها کارایی دارد.

قیمت درب و پنجره دوجداره فرانسوی

درب و پنجره دوجداره فرانسوی دارای جذابیت های بی انتها و کلاسیکی می باشند. بازه گسترده ای که در انتخاب طرح و رنگ های درب و پنجره دوجداره فرانسوی کرج وجود دارد به شما این امکان را می دهد که یک طرح و مدل نهایی را جهت تکمیل کردن طراحی خانه خود انتخاب نمایید. یکی از ویژگی های درب و پنجره دوجداره فرانسوی در کرج این است که بر خلاف دیگر پنجره های دو لنگه هر کدام از لنگه های آن می تواند به تنهایی و به صورت مستقل باز شود ، ویژگی دیگر آن این است که زمانی که دو لنگه آن باز شود هیچ گونه مانعی برای دید شما وجود ندارد و بیشترین زاویه دید را به شما می دهد. بسیاری از مردم به دلیل قابلیت باز شدن هر دو لنگه این پنجره ها نگران عایق بودن آنها هستند ولی شرکت ما در کرج با استفاده از پروفیل ها و عایق بند های پیشرفته این مشکل را کاملا در مورد درب و پنجره دوجداره فرانسوی کرج حل کرده است. سیستم بازشوی این نوع پنجره که در ایران به عنوان درب و پنجره دوجداره فرانسوی رواج پیدا کرده است طوری طراحی گردیده است که هر دو لنگه پنجره قابلیت باز شدن را دارا می‌باشند و در مواقع غیر ضروری میتوان یک لنگه را ثابت و از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده نمود.

پنجره یو پی وی سی

ویزگی‌ها و مزایای درب و پنجره دوجداره فرانسوی https://karaj-upvc.com/ در کرج :

1– هر دو لنگه قابلیت باز شدن را دارا می‌باشد

2– می‌توان یک لنگه را ثابت و فقط از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده نمود

3– قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی این درب و پنجره دوجداره فرانسوی وجود دارد

4– این نوع از پنجره را می‌توان بیشتر در نماهای بیرونی آپارتمان‌ها، ویلاها و ساختمان‌های اداری و…(برای استفاده بیشتر از فضاها، دسترسی راحتتر به فضاهای دیگر، جابجایی راحت تر وسایل و اثاثیه داخل ساختمان) به کار برد.

قیمت درب و پنجره دوجداره فرانسوی بازده انرژی منازل را به طور محسوسی بهبود می بخشند و در افزایش امنیت منازل نقش به سزایی ایفا می کنند. علاوه بر این، به دلیل استفاده از گالوانیزه در ساختار پروفیل های UPVC، از استحکام بالایی برخوردار هستند و به علت به کار گیری نوارهای آب بندی لاستیکی، از ورود هرگونه آلودگی محیطی به داخل ساختمان جلوگیری به عمل می آورند. امروزه امنیت منازل و حفاظت در مقابل ورود عوامل مزاحم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. درب و پنجره دوجداره فرانسوی در کرج با داشتن قفل هایی که در چندین نقطـه تعبیه شده اند، بسیار ایمـن تر از پنجـره های قدیمی می باشند. با نصب درب و پنجره دوجداره فرانسوی یو پی وی سی با شیشه دو و چند جداره اتلاف گرمایی به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت که در کاستن دی اکسید کربن و گازهای گلخانه ای جهت حفظ زمین برای نسل های آینده بسیار مؤثر خواهد بود.

پنجره دوجداره فرانسوی

شرکت پنجره ماندگار در کرج https://karaj-upvc.com/ با توجه به سوابق کاری که تا کنون به دست آورده است در تولید و قیمت درب و پنجره دوجداره فرانسوی  بسیار موفق بوده است. نصب درب و پنجره دوجداره فرانسوی نیازمند دانش فنی خاص است که خوشبختانه تمامی کارکنان این شرکت مجرب و مسلط می باشند. قابل توجه است که استانداردترین روش برای نصب درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی و آلمینیوم نصب آنها بر روی قوطی فلزی است زیرا نصب درب و پنجره ها سریعتر و تمیزتر بر روی آن صورت می گیرد . در صورت ایجاد فریم انتظار باید توجه داشته باشیم که پیچ نصب حداقل 2 سانتی متر در قوطی آهنی فرو رود. گاهی مشاهده می شود که داخل فریم انتظار را با سیمان پر می کنند این موضوع موجب جلوگیری از فرو رفتن پیچ در فریم فلزی می شود و ممکن است مانع اتصال صحیح و محکم درب و پنجره ها به فریم فلزی شود.